31 Mayıs 2013

Batik Ürün Kalitesi!

Şu saatte oturdum aldığım ürünlerin tadilatını yapıyorum. Ürünler yıpranmadı. Çünkü sadece bir kere giydim. Atletlerin askıları koptu, bluzun düğmesi koptu. İçeride Batik çantasında değiştirilmeyi bekleyen atletim duruyor. Daha geçen ay aldığım yedi üründen dördü ile sorun yaşadım, ikisini değişime yolladım.

Gecikmeden cevap geldi ve 'mecburen' tekrar ürün aldım. İşte o mecburen aldığım ürünlerden biri de delik durumdaki atlet. Bundan sonra Batik'ten bir şey almak mı? Aman Tanrım kesinlikle hayır. Şu an çevremdeki herkes bu markayı duyunca bir kez daha düşünüyor. Firmadan standart bir mesaj gelir ve her şey hallolmuş gibi gözükür. Ama ürün değişimi için uğraşacak yine benim yine benim.

Canan 55 Okunma

Cevaplar

  • Batik Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle Batik markasına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünlerinizde yaşamış olduğunuz kalite problemleri ile ilgili üzgün olduğumuzu belirtiriz. Size yardımcı olabilmemiz için ürünlerinizi faturanızla birlikte size en yakın mağamıza bırakmanızı rica ederiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön