Batik Problemli Ürünü Almıyor!

Sema Ö. |

Batik firmasından yaz aylarında ispanyol paça beyaz bir pantolon aldım. Aldığım günün akşamı bir toplantı için giyindim ve bugüne kadar hiç giyinmedim. Bugün giyindiğimde fark ettim ki pantolonun fermuarı yamuk, fakat karşıdan birisi sizi uyaracak kadar yamuk, komik duruyor, faturasını üzerinden zaman geçtiği için bulamayacağımı düşündüğüm için açıkça müşteri hizmetleri yazıp değişimini istedim.

Diğer yandan işyerime yakın olan bir mağazalarının sürekli müşterisiyim fakat buna rağmen yardımcı olamayız gibi bir cevap verdiler. Sonuçta internet çağındayız kredi kartı ekstremden bile çıkarabilirim. Ne zaman aldığımı fakat hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Batik gerçekten göründüğü gibi kurumsal bir firma değil.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sema Ö.
  03 Ekim
  09:04

  satış sonrası müşteri hizmetlerinin çok büyük önem taşıdığı bu zamanda bu zihniyet!!! bundan böyle asla, hiç bir şekilde Batik mağazalarına girmeyeceğim ve alışveriş yapan tüm çevreme bu ilkel tavrınızı anlatacağım. duyarsızlığınızı için teşekkürler

 • 02 Ekim
  18:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle alışverişlerinizde Batik mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Değişim işlemlerinde fatura tarihinden itibaren 30 günlük sürenin geçmemiş olması ve fatura ibraz edilmesi koşulunu aramaktayız. Faturanız olmadığından değişim yada inceleme işlemi konusunda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtiriz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Batik Müşteri İlişkileri