11 Eylül 2013

Batik Para İadesi Yapmıyor!

09. 09. 2013 tarihinde axis Batik mağazasından elbise aldım. 11. 09. 2013 tarihinde elbiseyi iade etmek istedim. Bana iade almadıklarını, hediye çeki verebileceklerini ya da başka bir ürün ile değiştirebileceğimi söylediler. Kanunlar böyleymiş.

Ben hediye çeki kullanmak ya da başka bir ürün ile değiştirmek zorunda değilim, ayrıca tüketici kanunlarını bende çok iyi biliyorum. Bir daha asla ve asla bu mağazadan alışveriş yapmayacağım, çevremi de uyaracağım. Ayrıca meblağ büyük olmasa da firmanızı mahkemeye verip o parayı sizden alacağım.

Gamze 286 Okunma

Cevaplar

  • Batik Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle alışverişlerinizde Batik mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 4822 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda da belirtildiği gibi, mağazalar sadece ayıplı ürünlerin iadelerini yapmakla yükümlü bulunmakta, bunun dışında koşulsuz iade şartı bulunmamaktadır. Firmamızda kanun maddeleri esas alındığından, iadeniz konusunda yardımcı olamayacağımızı belirtiriz. Bunula birlikte, konuyla ilgili Tüketici Hakem Heyetinden gerekli bilgiyi alabilir, verecekleri karara saygı duyacağımızı belirtiriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön