26 Mart 2013

Batik Hatalı Ürün İade Almıyor!

Torium Batik mağazasından çanta aldık. Eve geldiğimizde hatalı olduğunu fark ettik sonraki gün götürdük oradaki çalışanlar bunu kabul etti ve ben orda duran diğer çantanın da onlara hatalı olduğunu gösterdim paramı geri ödemelerini talep ettiğimde mümkün olmadığı cevabını aldım.

Değişim yapabilirsiniz dediler bende sinirlendim takibi diğer beğendiğim ürünün fiyatı iade ettiğimle aynı olmadığı için 30 lira fazladan ödeme yaptım böyle satıcılık olmaz ayıptır insanların parasını alıyorlar birdaha da tövbe böyle yerlerden alışveriş yapmam !!

Gökhan 57 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Mart 2013

    Uyari yapmakla olmuyor ben burda mağdur olmuşum zaten siz benim mağduriyetimi gidericeksiniz o an üzerimde param yok farzedelim ben zorunlu olarak aynı fiyatta ürün aramak zorunda kaliyorum ayıp olan budur. Orada çalışanlar bana hiç bir batikte iade olmadığını söylediler .

  • Batik Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Alışverişlerinizde Batik mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazalarımızda 4822 sayılı Tüketici Kanunları uygulanmakta olup, ayıplı ürünlerin iadeleri alınmaktadır. Konuyla ilgili mağazamıza gereken uyarı yapılacaktır. Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür eder, siz değerli müşterimizi Batik mağazalarımızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtiriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön