19 Mart 2013

Batik 10 Günde Delindi!

Batikten aldığım kazak aldıktan sadece 10 gün sonra tam iki yerden delindi ve ben izmir balçova kipa mağzasına ürün inceleme fişiyle kazağımı bıraktım gelen cevap çok ilginçti, kullanıcı hatasıymış bu delikleri oluşturan.

Bunun üzerine genel müdürlüğü arayarak durumumu anlattım verilen cevap çok daha ilginçti bırakın 10 günü aldıktan 1 gün sonra bile sizin hatanız denildi. Bir daha batikten bir şey almayacağım bu durumu batik yetkililerinin bilmelerini istedim bu ülkede tüketici hakları olduğuna inanamıyorum çünkü hiç haklı olmadım.

Pınar 55 Okunma

Cevaplar

  • Batik Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz,, Alışverişlerinizde Batik mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 030 model kodlu ürününüz ürünün kullanım süresine bağlı olarak değil, üründe kulalnımdan kaynaklanan bir kusur olması nedeniyle kabul olmamıştır. 31.02.2013 tarihinde almış olduğunuz ürün, 26.02.2013 tarihinde iinceleme departmanına gönderilmiş olup, üretimden kaynaklanan bir problem bulunmaması nedeniyle kabul edilememiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, siz değerli müşterimizi Batik mağazalarında görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtiriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön