Toplam çözüm sayısı
..
Batihost.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Batihost.com Umursamazlık , Dalga Geçilmesi

2363görüntüleme
Ege
Ege 10 Nisan 12:52

Batihost.com denen sözde Türkiye'nin en iyi server sağlama sitesinden 1 aylık Minecraft serveri kiraladım arkadaşlarımla yaklaşık 6 aydır oynadığımız server dosyasını taşımak zaten  5 gün falan sürdü serveri sonunda ayarladıktan sonra serverimiz 3 4 kere hacklendi birkaç kişi serverimize gelip dünyamıza zarar verdi bir şekilde onu da hallettik ben bu sorunlardan sonra başka bir yere taşıyacaktım serveri fakat 27. Günde serveri açmak için bağlandığımız uzaktan makineye bizden habersiz format atılmış ve dünyamız tamamen çöp oldu. Bir de utanmadan 5 gün ekstra verelim diye resmen dalga geçiyorlar. Discord ® serverleri sanki Batihost onlara para ödüyor gibi tek yaptıkları her durumda Batihost'u savunmak.

3 Yorum

Erkan
Erkan14 Nisan 00:24
 

Merhaba, ürününüzün sistem tarafından sonlandırılması ile ilgili olarak size arkadaşlarımız gerekli bilgiyi vermişler, aldığınız hizmet yedekleme içeren bir hizmet değil, giriş yaptığınız müşteri panelinde özellikle bu tür sistem hataları ile ilgili olarak yedek almanız gerektiği, kabul kayıt olurken kabul ettiğiniz hizmet sözleşmesinde aynı şekilde yedek almanız gerektiği, sisteme girerken kullandığınız uzak masaüstün programında yine keza yedek almanız gerektiği, bu tür sistemsel sorunlar olabileceği, kullandığınız yönetim panelinde görebileceğiniz şekilde verilerinizi yedeklemelisiniz şeklinde uyarıyı görmemeniz imkansız.

Erkan
Erkan14 Nisan 00:24
 

Batihost olarak müşteri memnuniyetini en üstte tutmaya çalışıyoruz fakat bu tür gözümüzden kaçan hatalar olabiliyor. Önüne geçmek ise çok kolay, sadece 3 dakika ayırarak yedek alabilirdiniz. 25 TL lik hizmetinizi 30 gün boyunca kullandınız, hiç kapanma olmadı, açmadığınız destek bildirimlerinden de bir şikayetiniz olmadığını görüyorum. Şikayet yerine bizden yardım isteseydiniz size 1 aylık bir hizmeti memnuniyetle verebilirdik. Bizden sonraki hayatınızda başarılar dileriz.

Genji
Genji18 Temmuz 10:33
 

Server Dosyalarını Taşımak 5 Gününüzü Almasının Sebebi Batihost Dan Kaynaklı Değil FTP server ları sorunsuz çalışıyor muhtemelen suncunuzun boyutu çok fazla olduğu için ve internetiniz yavaş olduğundan uzun sürdü hacklenme konusuna gelirsek aslında hacklenmediniz batihost sipariş edilen sunucuların reklamını forumlarda otomatik bir şekilde yapar reklamı görenler de sunucunuza gelir yani bu noktada sadece arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız whitelist açmamak sizin probleminiz lütfen batihostu suçlamayınız

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile