22 Nisan 2016

BatıGöz Hastaneleri İlgilenme Yok Doktorları da Aynı!

16 Nisan cumartesi günü Çankaya şubesine randevu aldım Opr. Dr. L*** beye girmemle çıkmam bir oldu doktor sanki zoraki bakıyormuş gibiydi sorularıma cevap vermiyor bir gözlük reçetesi elime sıkıştırdı, ister al ister alma şeklinde konuştu. BatıGöz'e şikayette bulundum hala geri dönüş yapılmadı.

Muhittin 7.212 Okunma

Cevaplar

  • BatıGöz Hastaneleri Temsilcisi09 Mayıs 2016

    02/05/2016 tarihinde Op.Dr. Eyyüp KARAHAN tarafından kontrol muayenesine tabi tutulmuş ve reçete edilen gözlüğün uygun olduğu alışma sürecinde bulunduğu anlatılarak memnuniyeti sağlanmıştıdr.

  • BatıGöz Hastaneleri Temsilcisi25 Nisan 2016

    Merhabalar, Öncelikle tedaviniz ile ilgili olarak kurumumuzu tercih etmiş olmanız nedeniyle teşekkürlerimizi ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Muayeneniz aşamasında yaşamış olduğunuz olumsuzlukları bizimle paylaşmanız her hastaya kaliteli sağlık hizmeti vermeyi temel amaç edinmiş kurumumuz için yol gösterici olacaktır. Müracaatınız incelendiğinde; muayeneniz öncesinde randevu alma, randevunuzun gerçekleşmesi ile teşhis ve tedavi süreçlerinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadığınız tespit edilmiştir. Muayene sürecinde hekim-hasta iletişiminde sorunla karşılanmanız konusunda ilgili personel benzer olayların tekrar yaşanmaması ve kurumumuzun hedefleri doğrultusunda uyarılmıştır. Sağlıklı günler dileklerimizle;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön