24 Şubat 2014
Yorum Yap
#2311867

Batangemi.com Kullanılmış ve Bozuk Ürün

Bu siteden aldığım gece sürüş gözlüğünün camları buzlu cam gibiydi, bozuk maldı. Gönderdikleri AVEC MP3 çalar ise zaten işler acısı. Diğer sitelerden 6 TL daha pahalı olmasının yanında kullanılmış, camı çizik içinde garanti belgesi olmayan bir cihaz geldi. Yeni ürün ambalajı ve ekranı jelatinli olur. Bunlar yoktu .Cihazı şarj ettim 30 dk bitti sonra bir daha çalmaz oldu. Siteye msj ile bildirdiğimde ise fatura ile geri gönderin kargo parasını ödeyin, yenisi ile değiştiririz dediler.


Kargo parası 10 TL; oldu mu 18 TL'lik cihaz 35 TL. Sonra da vakit geçti değiştirmeyiz dediler. Hem diğer yerlerden pahalı hem kalitesiz, bozuk ürün gönderiyorlar sonrada işi yokuşa sürüyorlar.

Hakverdi Hakverdi 457 Okunma

Cevaplar

  • Hakverdi18 Ağustos 2014

    benimle görüşmediler de gerekli bilgilendirme yapılmadı da...Şikayetim çözüme ulaştırılmadı...

  • Batangemi.com Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme kendisine aktarılmış ve söz konusu şikayeti çözüme kavuşturulmuştur. BatanGemi'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizimle ilgili bütün sorularınız için Müşteri Hizmetleri sayfamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: http://www.batangemi.com/hesabim/musterihizmetleri.html Sık Sorulan Sorular: http://www.batangemi.com/yardim.html Telefon: (0850) 532-23-41 Teşekkürler. www.batangemi.com

Ziyaretçi Yorumları