12 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1947149

Batangemi.com Bozuk Ürünü Gönderdi!

12. 07. 2013 tarihinde bir mesaj yazdım dedim ki'ben 3 parça ürün aldım . 2 'sinden memnunum fakat bir tanesi hasta olan anneme aldığım cihaz bozuk ve basit '. İşte bir sürü teferruat parayı iade etmemek için bin bir nasihat , bin bir yokuş ürünü bin zorlukla gönderdik . Şimdide 2 hafta süre içinde iki hafta süre içinde geriye para iadesi falan.


Batangemi.com öyle uyanık ki benden faturakargoyu cihazı her şeyi aldı. Şimdi adli yoldan hakkımı da arayamıyorum . Yarın öbür gün o basit malı gönderirlerse bile süre geçmiş olacak . Bende artık internet üzerinden alış veriş yapan herkese Batangemi'den alışveriş yapmayın diyeceğim.

Girginer Girginer 149 Okunma

Cevaplar

  • Batangemi.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli üyemiz Girginer M.'nin şikayeti ile ilgili; Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme kendisine aktarılmış ve söz konusu şikayeti çözüme kavuşturulmuştur. BatanGemi'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizimle ilgili bütün sorularınız için Müşteri Hizmetleri sayfamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: http://www.batangemi.com/hesabim/musterihizmetleri.html Sık Sorulan Sorular: http://www.batangemi.com/yardim.html Telefon: (0262) 643-99-27 Teşekkürler. www.batangemi.com

Ziyaretçi Yorumları