01 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1773258

Batangemi.com Alınan Ürünlerin Kalitesi!

İnternet sitesinden bir hamak ,bir saklama kabı takımı bir de piknik seti almış bulunmaktayım. Gelen ürünlerin bir tanesinde bile sitede yapılan olumlu yorumları doğrular bir kalite söz konusu değildi. Gelen hamak resimdeki ile uzaktan yakından alakalı değildi. Abartmıyorum gerçekten artık iplerden yapılmış güvenle çocuğunuzu bile(100 kg taşıyormuşta) yatıramayacağınız bir hamak.


Gelen piknik seti sanki ikinci el bir ürün saklama kaplarıda ona keza bildiğiniz çizik eskii.. Yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam ürünleri alır almaz hemen iade için başvurdum uzun uğraşlardan sonra kargo parasını da bizzat ödemek zorunda bırakılarak ürünlerimi geri aldılar.siteye yaptığım yorumu da yayınlamadılar.

Pinar Pinar 312 Okunma

Cevaplar

  • Batangemi.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli üyemiz Pınar E.'nin şikayeti ile ilgili; Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme kendisine aktarılmış ve söz konusu şikayeti çözüme kavuşturulmuştur. BatanGemi'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizimle ilgili bütün sorularınız için Müşteri Hizmetleri sayfamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: http://www.batangemi.com/hesabim/musterihizmetleri.html Sık Sorulan Sorular: http://www.batangemi.com/yardim.html Telefon: (0262) 643-99-27 Teşekkürler. www.batangemi.com

Ziyaretçi Yorumları