09 Eylül 2013

Başvuruyu Kaile Almayan Uydunet!

26 Ağustos'ta telefonla arayıp "Her şey Dahil Yaz Fırsatı" Kampanyasına abonelik için kaydımı gerçekleştirdiğimde sekiz iş günü içerisinde aranıp randevu verilip internetimin kurulacağını söylemişlerdi ancak geçen süre içerisinde ne arayan var ne de soran kendi internet siteleri üzerindeki şikayet bölümünden şikayetimi bildirmeme rağmen mailime bile cevap veren yok. Müşteri hizmetlerini aradığım da "sistemde bir güncelleme gerçekleştiği için sorunlar yaşanıyor en kısa sürede size ulaşacağız diyorlar ama yine de kaile alan yok.

Merak ediyorum bir başvuruyu hemen dikkate almayan bir şirketin, yarın öbür gün yaşayacağım bir sıkıntıda bana ulaşma ihtimali ne kadar sürer?

Semih 108 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi30 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 2001346 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden tarafınızla görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Semih 17 Eylül 2013

  Halen arayan yok ben vazgeçtim de sadece kaç ayda arayacaklarını merak ediyorum :)

 • Semih 12 Eylül 2013

  Gerekli yönlendirmeleri ve bilgilendirmeleri pek işe yaramamış anlaşılan 12.09.2013 itibariyle halen arayan soran yok. Aramayın da zaten bu saatten sonra.

 • Kablo Net Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 2001346 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön