Basteklifi.com Ürünü Göndermiyor!

Oğuzhan B. |

Bende her müzayede sitesindeki üyeler gibi Basteklifi.com adresine üye oldum, herkes gibi sıradan teklifler v.s verdim, bir gün " King Halı Yıkama Makinesi " ihalesi vardı katıldım ve verdiğim teklif sayısıyla ürün aynı paraya geldi. Ben ürünü hızlı satın al butonuyla aldım, ben aldıktan 5-10 dakika sonra Basteklifi.com adresi müşteri hizmetleri tarafından arandım, kargo teslimat adresim istendi verdim, sorduğum soru, ürün ne zaman elime ulaşır? Cevap; " Bugün yada yarın elimize gelecek bizde en geç cuma gününe kadar gönderceğiz.. (pazartesi günü yapılan konuşma) konuşmanın ardından perşembe günü aklıma geldi dedim aramayım. En kötü ihtimalle cuma günü gönderecekler. Cumartesi oldu dedim dün vermişlerdir, en geç pazartesi elimde, Ürünü aldığımdan 1 hafta sonra (Yine Pazartesi) aradım. Ürün kargoda mı neden elime ulaşmadı, aldığım cevap; Elimize gelmedi cuma gününe kadar ulaşacak elimize hemen kargoya vereceğiz, belki de o Pazartesinden Cumaya (5) gün içerisinde 10 defa aradım. Diyorum ki " Siz orada çalışansınız bana yönetici yetkili birini verin.. " Durumu kendisine anlatayım " Yok " olmaz. Biz söyleriz ben size ararım. Sonra konuştular ben şöyle bir teklifte bulundum. " Ürünün fiyatı: 157 TL " ben zaten bu ücreti ödedim, 2 Liraya almadım ürünü Bu ücreti bana iade edin, Cevap " Hayır olmaz ürünü göndereceğiz. " Ne zaman göndereceksiniz? " Önümüzdeki hafta cumaya kadar " yine geçti günler yine geldi Cuma " aradım ne oldu ürün diye, Ürün elimize gelmedi. Parasını iade edin " Yok Etmiyoruz " Hemen Avukata ve Mahkemeye başvuruyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  10:59

  Merhaba Değerli Üyemiz,

  Ürünlerinizin gönderimi gerçekleştirilmiştir. Gecikme için tarafınızdan özür diliyoruz.

  Gecikmeden dolayı yaşanan mağduriyetinizi telafi etmek amacıyla tarafınıza özür hediyesi göndermek istiyoruz. Lütfen Basteklifi.com adresinde belirtilen eposta adresi üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

  Basteklifi.com üyeliğiniz ile ilgili farklı mağduriyetleriniz veya sormak istedikleriniz var ise yine aynı eposta hesabı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Basteklifi.com