Toplam çözüm sayısı
..

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.3

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 15.362

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.3  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

13 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 3321görüntüleme
  • 30 Haziran 14:44
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Ecem Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
  • 4886görüntüleme
  • 13 Ocak 14:50
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Çalışan İki Tane Hemşire Hastaların Hakkı Olan Süreyi Alıyor

Kdz Ereğli Başkent Üniversitesi Hastanesi diyaliz merkezindeki iki hemşire ( F***ve h**** hemşire) ''evimize erken gideceğiz ''diyerek hastaları diyal...

Merryem'in Teşekkür Mesajı
  • 13 Ocak 14:50

“Başkent Üniversitesi Hastanesi Kdz Ereğli diyaliz merkezindeki iki hemşirenin hastamıza yaklaşımı düzeldi ve artık hastaya sorarak onun görüşlerimi dikkate alarak işlerini yapıyorlar Teşekkür ederim düzelttiğiniz için”

profile
Serkan'ın Teşekkür Mesajı
  • 02 Haziran 2018 14:32
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkür ederiz”

Serkan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Özge'nin Teşekkür Mesajı
  • 04 Mayıs 2018 09:29
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

“Teşekkürler”

Özge Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Nihal'ın Teşekkür Mesajı
  • 07 Kasım 2016 10:09
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Nihal Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Hakkında

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi 14 ameliyathanesi ile 24 saat kesintisiz hizmet veren, günübirlik ayakta hastaları da servise almadan kabul eden bir üniteye sahip olan önemli sağlık kurumları arasında. Bünyesinde organ nakli merkezi, tüp bebek merkezi, genetik hastalıklar tanı merkezi ile buna bağlı olarak Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Yenikent Diyaliz Merkezi, Yenikent Semt Polikliniği, Ümitköy Diyaliz Merkezi gibi bölümler barındıran hastane, tıbbi bölümleri de ile de oldukça kapsamlı bir sağlık hizmeti sunar. Beyin ve sinir cerrahisi, aile hekimliği, çocuk cerrahisi, çocuk enfeksiyon hastalıkları, çocuk nöroloji, dermatoloji, diş hekimliği, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, iç hastalıkları, göz hastalıkları, nükleer tıp, ortopedi ve üroloji Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde görebileceğiniz tıbbi bölümlerden bazıları. Kan merkezi, Check Up merkezi, sigara bırakma polikliniği, uyku bozuklukları merkezi gibi birçok tanı & tedavi birimine de sahip olan hastane, web sitesinden pek çok online işlem yapabilmenize de imkan tanır. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi özel mi merak edenlere bildirmekte yarar var; hastane Başkent Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı, kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitesi hastanesidir. Daha detaylı bilgi almak için kurumun web sitesini ziyaret edebilir, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi şikayet ve yorum sayfamızdaki reel geri bildirimleri inceleyebilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Hizmetleri

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde pek çok tıbbi bölüm var. Acil tıp bunlardan biri olup ihtiyaç dolayısıyla 2006 senesinde kurulmuştur. Beyin ve sinir cerrahisi de Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nin tıbbi bölümlerinden biri ve bu bölümün ilgi alanı sinir sisteminin tedavileri cerrahi olan hastalıklar. Çocuk cerrahisi bölümü ise anne karnından başlayıp ergenlik çağının bitimine dek geçen süre içerisinde çocuklarda karşılaşılan doğumsal ve edinsel cerrahi sorunların tedavisi için çalışır. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde çocuklarla ilgili ruh sağlığından alerjiye, enfeksiyon hastalıklarından metabolizma hastalıklarına kadar da birçok bölüm var. Dermatoloji (deri ve zührevi hastalıklar) bölümü de deri ve deri eklerinin (saç, tırnak ve benzeri) yapısı, işlevleri, hastalıklarıyla ilgilenen tıbbi bölüm. Diş hekimliği alanında da birçok alt bölüme ayrılan Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü ile de sağlık hizmeti sunar. Bu alanda hareket sistemi hastalıklarının tanısı konur ve tedaviye başlanır. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Tıp Fakültesi kurulur kurulmaz hizmetlerine başlayan genel cerrahi bölümü ise karaciğer ve böbrek transplantasyonları, kolorektal, meme, fıtık cerrahisi, yanık, mide ve fıtık ameliyatları gibi hizmetler verir. Göğüs cerrahisi, göz hastalıkları, iç hastalıklar, kadın hastalıkları & doğum, kalp damar cerrahisi gibi tıbbi bölümlere de sahip olan hastanede kulak burun boğazdan nörolojiye, estetik cerrahiden ürolojiye kadar da birçok hizmet bulunmakta. Beslenme ve diyetetik, Check Up merkezi, sigara bırakma polikliniği, uyku bozuklukları merkezi gibi tanı & tedavi birimlerine de sahip olan hastane online işlemler bölümünden de birçok işleminizi yapabilmenizi sağlar. Örneğin, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi tahlil sonuçlarını online işlemler bölümünden görebilir, e-randevu alabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi muayene ücretleri ise statik olmayıp ilgili alana, hastaya, verilecek hizmetlere göre değişkenlik gösterebilmekte.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi İletişim

0312 203 68 68 Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon numarasını arayarak kurum ile doğrudan irtibata geçmeniz mümkün. Web sitesinde online randevu ve tahlil sonuçlarını görme gibi imkanlar da tanıyan hastane, Ankara’nın Bahçelievler ilçesinde bulunmakta. Açık adresi Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45, 06490 Bahçelievler olan Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi ulaşım bilgisi ise özel araç ve toplu ulaşıma göre farklılık gösterebilir. Anıtkabir’e yakınlığı ile de bilinen kurum, Ankara Beşevler istasyonuna yaklaşık 500 metre uzaklıkta. Dilerseniz Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi yorumları ve talepleri için sayfamızdaki reel geri bildirimleri de inceleyebilirsiniz. Randevu sistemi, hizmet kalitesi, muayene ücreti, teşhis ve tanı doğruluğu gibi birçok konudaki değerlendirmeleri burada inceleyebilir, arzu ederseniz siz de tüm görüş, talep ve önerilerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz. Yapılan yorumları hem hastaların hem de hastanenin gördüğünü bilmenizde yarar var.

Sıkça Sorulan Sorular

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon numarası nedir?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon numarası: 0312 203 68 68

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi özel mi?

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, Başkent Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı, kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitesi hastanesidir.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nden nasıl randevu alabilirim?

Kurumun web sitesindeki “Online İşlemler” bölümüne giderek randevu talep formunu doldurabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hakkında farklı sorularım var.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hakkındaki tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.