Toplam çözüm sayısı
..
Başkent İletişim Bilimleri Akademisi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Hiçbir Hizmetlerinden Memnun Kalmadım

5136görüntüleme
Can
Can 02 Aralık 2020 17:41

Ben Başkent İletişim'den Spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldım. Eğitim boyunca sürekli sorunlar yaşadım. Hiçbir şekilde çözüm odaklı yaklaşmadılar zaten çektikleri demodan yaptıkları i kötü yaptıkları belli. Geçen gün kurum müdürünü arayınca kaydını sildirseydiniz diyor. Komedi baştan sona. Bu arada YouTube ®.com ye yüklediğim Video bayağı izlenim yapınca da beni sosyal medya sitelerinden engellediler, oradan hem reklam yapıp hem de iş almak istiyordum. Ayrıcalıklı olmadığı için iş bulamıyorum ama o kurumdaki bazı değeri kendinden menkul kişilere iş buldular! Daha anlatmadığım çok şey var. Resmen hakkım yendi.

6 Yorum

Başkent
Başkent17 Aralık 2020 10:33
 

Can Bey, eleştirilerinizi kabul etmiyoruz. Sizinde söylediğiniz gibi başarılı öğrencilerimizin çoğu sektörde çalışıyor zaten. Demonuzda da hiçbir teknik aksaklık yok. Yoksa sosyal medya hesaplarımızda neden tanıtımını yapmak isteyeseniz değil mi?

Can
Can17 Aralık 2020 11:51
 

Sektördeki kişilere çektiğiniz demoyu izlettirdiğim zaman, Hiç Kimse beğenmedi. Yaka mikrofonu yok, sesim kısık çıkmış kendi ses rengimi belli etmiyor bunu bile birilerinin talimatıyla yapmışsınızdır. Prompter yanlış konumlandırılmış, kameraya...

 2
Can
Can17 Aralık 2020 11:53
 

. Kötü baştan aşağı acemilik, ben de mecbur kendimi bu video ile duyurmaya çalıştım ama tek duyduğum sizin kötü çektiğiniz demo, ben den başka mezun olan kimse yüklemedi zaten ki, bana yazdığınız yorumlada nasıl bir akademi olduğunuzu sergilediniz.

 2
Can
Can17 Aralık 2020 11:57
 

Facebook tan engellemediniz oradan da engelleyin unutmuşsunuz.

 2
Can
Can17 Aralık 2020 12:08
 
Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Hiçbir Hizmetlerinden Memnun Kalmadım

Twitter da engellediniz; Instagram'da engelleyip sonra engel kaldırdınız. O hiçbir bilgisi olmayan, kalifiyesiz ve saygısız eğitmenlerinizle beraber benimle ilgili kafayı bozmaya devam edin. Hepinize acıyorum.

 2
Roza
Roza28 Şubat 07:12
 

İzmir şubesine gidecektim ama bu şikayeti ve ekşi sözlükteki birkaç şikayeti görünce vazgeçtim. Oysa ki bu alanda kendini göstermiș, TRT gibi kanallarda çalışmış insanlardan eğitim alma fikri beni heyecanlandırmıștı fakat öğrenci halimle canımı dișime takarak biriktirdiğim parayı 25 kişilik sınıfta eğitim almak için biriktirmek bana doğru gelmedi, hele ki bu yorumların üstüne. Hayal kırıklığı...

 2
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile