03 Şubat 2014

Başkent Halı Yıkama Halımı Mahvettiler!

Başkent Halı Yıkama kirli 5 halımı alıp küflü ve çamurlu bir şekilde iade etti. Sinirle aradım vaziyeti izah etmelerini istedim izah edemediler alalım bir daha yıkayalım dediler. Aynı şekilde lekeleri zerre kadar çıkmamış bir şekilde geri geldi.

O kadar rahatlar ki bir daha yıkayalım diyorlar ve lekenin nasıl olduğunu izah edemiyorlar. Muhatap olabileceğiniz kimse yok biri der ben servis elemanıyım biri der muhasebeciyim muhatap bulursanız derdinizi anlatırsınız. Zararımı kim karşılayacak merak ediyorum!

Ayşe 1.846 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe17 Şubat 2014

    Firma yetkilisi olduğunu söyleyen arkadaş bu olay olalı neredeyse 2ay olacak bu vakte kadar neredeydiniz?her aradığımda bana sürekli aynı şeyleri söyleyen kişi yerine siz çıksaydınız telefona .1halı demişsiniz size 5halı verdim kirliydi lekeli değildi ve hepsi lekeli geldi.sizden 3.kez yıkanmasını talep etmedim siz ısrar ettiniz yıkamak için.ben bu lekelerin nasıl olduğunu sordum size .laf kalabalıklığı yapmayın alınteri vs gibi laflarla.ben gayet farkındayım herşeyin.siz müşterinin şikayetini dinlemeye tahammül edemiyorsunuz açıklama istendiğinde yapamıyorsunuz.iletişim kabiliyeti yüksek kibar denileni anlayıp açıklama yapabilen elemanlar bulun kendinize tavsiyem.5tane halımın sizin tarafınızdan leke yapılan halılarımın peşini bırakacağımı da zannetmeyin.

  • Başkent Halı Yıkama Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Adı gecen müşterinin 1 adet 1,5 m2 lik halısında kucuk bir leke bulunmakta olup 3 sefer alınarak yıkanmıştır.muşteri 2 sefer yıkandığını 3, kez tekrar yıkama yapılamk istendiğini soylemektedir.iletişim kuramadığından şikayet etmektedir oysa fabrikamızın telefonları 24 saat acık tır.oyle olmasa 3 sefer tekrar yıkama yapmazdık.ayrıca leke garanti kapsamında değildir zira her lekenin cıkması gibi bir olay sozkonusu değildir.deformasyona uğramış lekeler hiç bi şekilde cıkmaz .tuketici dernekleride bu konuda halı yıkama fabrikalarını suclu bulmamaktadır.şikayetin kaldırılmasını ayrıca firmalardan şikayetlerle ilgili bilgi alınması rica ediyorum.insanların alınterleri ile kazandığı paralar bir muşterinin egosuyla zedelenmemeşidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön