12 Eylül 2017
Yorum Yap
#9398262

Başkent Elektrik Dağıtım Keçiören'de Sokak Aydınlatması Yok

Ankara Keçiören atapark mahallesinin birçok cadde ve sokağında 1 ayı aşkın süredir sokak lambaları yanmıyor. 4628 sayılı kanunun ilk maddesine göre elektriğin yeterli, kaliteli, sürekli düşük maliyetli ve çevreyle uyumlu bir şekilde elektrik enerji piyasasının oluşturulması gerekir. Yokuşlu caddesinde oturuyorum akşam 8 gibi iş çıkışı evime giderken sokakta korkarak yürüyorum, hiçbir ışık yok, Enerjisa ya da belediye vermesi gereken hizmeti vermemekte, insanları mağdur etmekteler, hizmet verilmemesinden kaynaklı gerçekleşebilecek kapkaç, hırsızlık, taciz gibi suçlar muhtemeldir. Sorumluluk ilgili kurumdadır. Konu ile ilgili 186 çağrı merkezine telefonla Enerjisa'ya Facebook üzerinden konuyu bildirdim fakat herhangi bir çözüm üretilmedi. Söz konusu durum düzelmezse TCK 178 maddeye göre şikayetçi olacağım. EPDK şikayet sayfası çalışmadığından konuyu bildiremedim.

Semra Semra 1.063 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Semra14 Eylül 2017

    Sorun çözüldü olarak kayıt girilmesin. Tesis yenilemesinden kaynaklı olduğu bilgisi aldım, ne zaman düzeleceğını ve çözüleğiini merakla bekliyoruz.

  • Başkent Elektrik Dağıtım Temsilcisi12 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 12.09.2017 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.baskentedas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler