02 Eylül 2014

Başkent Elektrik Dağıtım Elektrik Kesintileri Bıktırdı!

Atatürk Mah. 23 Temmuz Cad. Hayük Pasaj Samandağ Hatay'da internet kafe işletiyorum. Ben ve buradaki esnaflar elektrik kesintileri yüzünden bıkmış durumdayız. 2-3 aydır olan elektrik kesintileri son 1 ayda hemen hemen her gün olmakta. bazı günler elektrik kesintileri yüzünden iş yapamaz duruma geliyoruz.


Aylardır süren tüm şikayetlerimize rağmen elektrik kesintileri azalacağına çoğalıyor. Dün en az 5 kere elektrik kesintisi oldu ve ben çalışamadım bugün 1 saat boyunca elektrik kesildi bütün müşterilerim gitti. Bu soruna bir çare bulunmasını istiyoruz. Yetkili kişilere imza toplayıp veriyoruz yerel gazetelerde haber oluyor fakat değişmiyor. Bu sorunla ilgilenmenizi rica ediyoruz.

Bahadır 631 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır07 Eylül 2014

    elektrik kesintileri devam ediyor. hiç bir değişiklik yok. biz bu elektrik kesintilerinden bıktık kendileri bıkmadı. böyle bir hizmet olur mu? bir gün iki gün boyunca elektriği bütün gün kessinler bu sorunu kökten çözsünler buna da razıyız. ama bunu da yapmıyorlar. son 2-3 aydır doğru dürüst bir iş yapamıyoruz bu kesintiler yüzünden.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön