06 Ocak 2015

Başkent Elektrik Dağıtım Elektrik Arızası Giderilmiyor!

29.12.2014 tarihinde öğlen saatlerinde yoğun yağış ve rüzgar nedeniyle elektriksiz kaldık, "186 arıza kayıt servisine arıza kaydımızı bildirdik, evde elektriksiz kaldığımızı, yaşlı ve çocukların bulunduğunu beyan etmemize rağmen "48 saattir hala arıza için gelen olmadı, ve her arayışımda kaydınızı oluşturuyoruz diyerek, kayıt oluşturuyorlar ne gelen var ne giden, ne kadar kalitesiz bir firmaymış bu xEnerjisa!

Salih 452 Okunma

Cevaplar

  • Salih09 Ocak 2015

    BAŞKENT ELEKTRİ,ĞİN ARIZA SERVİSİ ÇOK LAKAYİT VE SORUMSUZ KİŞİLERCE YÖNETİLİYOR OLMALIKİ GÜNLERCE ARIZAYA MÜDAHALE ETMEDİLER,TAKİ ŞİRKET MERKEZİNE DİLEKÇE YAZDIĞIM GÜNE KADAR..

  • Salih08 Ocak 2015

    Sayın ilgili elektrik arızasını kendi imkanlarımızla giderdik, elektrik arzı sağlanmıştır diyerek ayrıca terbiyesizlik yapmayınız, lakayit ve ciddiyetsiz bir firmasınız. Ayedaş firması sizden çok daha üstün ve kaliteli hizmet veriyordu. Bilgilerinize.

  • Başkent Elektrik Dağıtım Temsilcisi08 Ocak 2015

    Sn. İlgili, Elektrik kesintisi konulu mesajınız incelenmiştir. Elektrik arzı sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.baskentelektrik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön