18 Ocak 2014 #2242341

Başkent Elektrik Dağıtım 2 Aya Yakındır Fatura Gelmiyor!

Ankara Yenimahalle'de ikamet ediyorum. Başkent Elektrik Dağıtım EnerjiSA firması iki aya yakındır fatura göndermiyor. Gelecek faturanın yüklü olması ve benim gibi diğer mahalle sakinlerinin çoğunun da sabit gelirli olması bizi çok zor durumda bırakıyor.


Profesyonel olduğunu savunan ve sloganında bize değer verdiğini ifade eden firmayı profesyonelliğe ve hizmet verdiği müşterileri ile empati kurmaya çağırıyorum.

Hasan 234 Okunma

Cevaplar

  • Hasan25 Ocak 2014

    zamdan ziyade kullanılan elektrik kw olarak ne kadar yüksek ise o kadar yüksek orandan hesaplanıyor. Aylık 80 lira gelen elektrik iki ay gelmeyince ortalama 10 değil 180-190 gelebiliyor. Ve nereye şikayet edeceğiz diye araştırırken resmi gazete de tahakkuk diye bişeyden bahsediyor ama süresini vermiyor. Elimiz kolumuz heryerden bağlı anlayacağınız.

  • Hasan20 Ocak 2014

    Enerjisa müşteri hizmetleri ile görüştüm. Tipik teknik çalışma var dediler. Ancak şöyle bir öneri de getirdiler. Eğer T1 T2 ve T3 değerlerini not alıp müşteri hizmetlerini ararsam fatura kesilmesini sağlayacaklarmış. Denemedim. Ama denemek isteyen olursa not edeyim dedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön