28 Ağustos 2014

Başkent Elektrik Dağıtım Sorunlar, Kesilmeler Bitmiyor.

Ankara'da elektrik dağıtım işi devletten bu Enerji SA'ya geçtiğinden beri neredeyse her gün sorun ve elektrik kesintileri bitmiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Beklenmedik sorun, arıza çıktı, biz ne yapabiliriz. Hep bir savunma hiç çözüm yok. Biz ay başlarında maaş alamadım, borcum var diyebiliyor muyuz?

Sistemi test edip, hataları ve yüklenme vb. durumlara dayanımı ölçülüp, eksikleri giderelim, müşteriyi memnun edelim, müşteriyi mağdur ettiğimiz, belki eşyasını bozduğumuz için araştırma yapalım, uğranan zararı, bozulan moralleri tespit edip gidermeye çalışalım da yok.

Emrah 439 Okunma

Cevaplar

  • Emrah12 Nisan 2015

    neredeyse bu şikayetim olalı 1 yıla doğru gidiyor, hala aynı sıkıntıları yaşıyoruz, özelleşme iyi dedikleri buysa, allah özelleşmeden hepimizi korusun, devlet'te iken daha iyiydi.

  • Başkent Elektrik Dağıtım Temsilcisi02 Nisan 2015

    Sn. Emrah ŞAHİN, 28.08.2014 tarihli mesajınız incelenmiştir.  Açık adresinizi (il-ilçe-mahalle-sokak- kapı numarası olarak) bildirmeniz halinde gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.baskentelektrik.com.tr

  • Emrah31 Ağustos 2014

    Mail ile sorduğunuz yer; Ankara-Sincan-Fatih Mahallesi. Gop'ta, Ulubatlı Hasan'da, Yunus Emre de ve genel olarak Sincan civarın da elektrik kesilmezken bile bizim bur da sürekli, sebepsiz ve uzun süreli elektrik kesiliyor. Ya da bizim buralar da bizim görmediğimiz-hissetmediğimiz sel, fırtına, hortum, deprem vb. afetler mi oluyor. Fatih Mahallesinin alt yapısı eski ise değiştirin, değil ise sebepleri bulun ve bir daha elektrik kesintisi diye bir şey ile bizi uğraştırmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön