Başkent Elektrik Dağıtım Sokak Aydınlatması Yanmıyor.

Ali Ş. |

Ankara Yenimahalle Varlık Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi üzerindeki sokak aydınlatması bir haftadır çalışmıyor. Gerek eşim gerek ben 186 no'lu arıza hattına durumu bildirmemize rağmen bir sonuç alamadık, hala şikayetimizin sırada olduğu söylenip duruyor. Ya sorunun hemen çözülmesini ya da faturamdan sokak aydınlatma ücretlerinin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Sokak - Cadde Aydınlatma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  13:48

  Değerli Müşterimiz,
  Aydınlatma arızasına ilişkin mesajınız incelenmiştir.
  Operasyon Merkezimizce söz konusu aydınlatmalar yanar duruma getirilmiştir.
  Operasyon Merkezince, bölgenizdeki mahalle, sokak, ana cadde ve bulvar aydınlatmalarının bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Buna rağmen, bakımlar sırasında problem tespit edilemeyen bazı aydınlatma armatürleri malzeme (özellikle ampul) ömürlerine bağlı olarak arızalanabilmekte ve aydınlatma sisteminde de arızalar oluşabilmektedir. Bu tip arızaları ALO 186 Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.
  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yaptığınız bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
  Talep, öneri ve sorularınız için; musteriiliskileri@baskentedas.com.tr adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
  ÇAĞRI MERKEZİ
  ALO 186
  www.baskentelektrik.com.tr