Başkent Elektrik Dağıtım Sokak Aydınlatması!

Fahriye Y. |

P**** S*** mah. 327.35/* Mamak/Ankara adresinde oturmaktayım. Yaklaşık 4 haftadadır binamızın karşındaki 1 adet sokak aydınlatması yanmamaktadır. Defalarca 186 numarayı arayıp kayıt oluşturmamıza rağmen ve de son olarakta Hanımeli sokaktaki müşteri hizmetlerine dilekçe vermeme rağmen hala sokak aydınlatması yanmamaktadır. Sorun bir an önce getirilmesini yetkililerden rica ediyorum.

Etiketler :

Sokak - Cadde Aydınlatma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  16:48

  Sn. Fahriye Y.,

  Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir. 

  Operasyon Merkezince söz konusu aydınlatmalar yanar duruma getirilmiştir.

  Operasyon Merkezince, bölgenizdeki mahalle, sokak, ana cadde ve bulvar aydınlatmalarının bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Buna rağmen, bakımlar sırasında problem tespit edilemeyen bazı aydınlatma armatürleri malzeme (özellikle ampul) ömürlerine bağlı olarak arızalanabilmekte ve aydınlatma sisteminde de arızalar oluşabilmektedir. Bu tip arızaları ALO 186 Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yaptığınız bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

  Talep, öneri ve sorularınız için; musteriiliskileri@ayedas.com.tr adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

  ÇAĞRI MERKEZİ

  ALO 186

  www.ayedas.com.tr