Rıza Akın Ç. Teşekkür Mesajı

1 haftadır takip ettiğim Sokak lambamız artık yanıyor ve bir sorun kalmadı. Nihayet 1 yıllık uğraşı sonunda başarılı bir şekilde sonuca ulaştık. Tabi bu süreç kolay geçmedi bazen üzüldük, bazen kırıcı olduk. Ama yinede mutlu son güzel bir şey her ne kadar bazı kişileri kırmış isek de özür dilerim. Sonuçta her kez görevini yaptı. Emeği geçen her keze teşekkür ediyorum...

Başkent Elektrik Dağıtım Sokak Aydınlatma.

Rıza Akın Ç. |

Oturmakta bulunduğum Çankaya Yıldız Hilal Mahallesi Hollanda Caddesi ile 694.sokak köşesinde bulunan ve 694 sokak no. 13 olarak adlandırılan apartmanımızın köşesinde bulunan sokak lambamız 1 yıldır sürekli olarak arızaya geçip sönmektedir. Yaptığım ihbarlar sonucunda ekipler gelip tamir ediyorlar arıza gideriliyor. Ancak bu en fazla 10 - 15 gün sürüyor. Sonra tekrar sönüyor. Bu duru periyodik olarak tam 1 yıldır devam etmektedir. Ben her seferinde ihbar hattını arayıp bildiriyorum. Konuyu tüm detayları ile anlatıyorum ama beni dinlediklerini ya da ciddiye aldıklarını sanmıyorum. Onlar sadece here seferinde sadece ihbar alıyorlar!

Etiketler :

Fiyat Ücretlendirme Hat - Tesisat ve güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıza Akın Ç.
  06 Nisan
  04:58

  1 haftadır takip ettiğim Sokak lambamız artık yanıyor ve bir sorun kalmadı. Nihayet 1 yıllık uğraşı sonunda başarılı bir şekilde sonuca ulaştık. Tabi bu süreç kolay geçmedi bazen üzüldük, bazen kırıcı olduk. Ama yinede mutlu son güzel bir şey her ne kadar bazı kişileri kırmış isek de özür dilerim. Sonuçta her kez görevini yaptı. Emeği geçen her keze teşekkür ediyorum...

 • Rıza Akın Ç.
  01 Nisan
  10:12

  Dün görevli teknisyenler gelip beni buldular birlikte tespit yaparak arızayı giderdiler. Umarım sonuç olumlu olur. takibe devam edip sonuca bakacağız... .

 • Rıza Akın Ç.
  25 Mart
  05:01

  Bu gün 24 Mart bizim sokağın köşesindeki aydınlatma lambası yine 2 gündür yine yanmıyor. Gece çalıştığım için mesaiden gelince görüyorum ve asabım bozuluyor... artık pes ediyorum... .İhbarda bile bulunmayacağım... .Başkent elektrik dağıtım denen şirket ile daha muhatap olmak istemiyor ve onları Allah'a' a havale ediyorum... ... Belkide evimi satıp bu sokaktan taşınabilirim... .

 • Rıza Akın Ç.
  09 Mart
  01:23

  29.02 de yapmış olduğum ihbar üzerine Sokak lambamız yanmaya başladı. 06.03 tarihinde tekrar söndü bekledim yanmadı... 08.02 tarihinde gece 01 tarihinde görevden geldiğimde bizim köşe aydınlatma halen yanmıyordu. 186 yı arayarak ihbarımı yaptım. Şu anda saat 01.00.Yarın ne oLacak bekleyip göreceğiz. bravo Başkent Elektrik Dağıtım a. ş... Burası başkent, Çankaya... ... Şu anda aylık grafik tutuyorum... .İşimi bıraktım Sokak lambamızı takip ediyorum ve de ihbar yapıyorum... durmak yok yola devam... .

 • Rıza Akın Ç.
  29 Şubat
  20:27

  Enerjisa bizimle dalga geçiyor sanıyorum... .Ben yarından itibaren işimi bırakıp bu Sokak lambası ile ilgili uğraşacağım... .Son 2 aydır her hafta şikayet ettim onlar bıkmadı ama ben de bıkmıyorum. Ya onlar pes edip bizim lambayı yakacaklar ya da ben pes edip evimi satıp gideceğim... .24.02.2016 şikayet ihbarı yaptım 25.02 de gelip onardılar... 29.02 de tekrar bozuldu biraz önce ihbar ettim bakalım nereye kadar bu böyle devam eder... Bu nasıl özel sektör anklamış değilim... ... ...

 • Rıza Akın Ç.
  24 Şubat
  23:19

  Dün evimize enerji sa (Başkent Elektrik Dağıtım aş) den bir delikanlı gelerek. Elektrik tüekimimizin belli bir kategorinin üzerinde olduğunu söylerek bize %5 indirim uygulayacaklarını söyledi ve bana bir elektrik kullanma taahhütnamesi imzalattı. Şu anda onu imzaladığıma çok pişman oldum. 2 aydır mücadele ettiğim bu Sokak aydınlatması konusu yüzünden firmaya hiç güvenim kalmadı... Bu nedenle artık enerji sa dan hizmet almak istemiyorum. En kısa zamanda da imzaladığım taahhütnameyi iptal edeceğim... .

 • Rıza Akın Ç.
  24 Şubat
  23:03

  20 Şubat tarihli şikayetimden 1 gün sonra Sokak aydınlatmamız yandı ne yapıldı ya da yapılmadı da yandı bilemiyorum. Ama bu gece 24 Şubat 2016 bizim aydınlatma lambamız yine yanmıyor... .ben ne diyeceğimi bilemiyorum... ... Tek diyeceğim durmak yok yola devam diyerek mücadeleye devam edeceğim. Şimdi tekrardan 186 yı arayarak işe başlıyorum... .yazıklar olsun Başkent Elektrik Dağıtım aş. Ye... .Ben mühendisim... .Hizmete talibim... ...

 • Rıza Akın Ç.
  20 Şubat
  12:08

  Hollanda Caddesi 694 Sokak köşesi Sokak lambası. Yine yanmıyor. Daha yapılalı 1 ay olmadı. Lütfen ciddi olarak takip ediniz. Ben size yazmaktan bıkmadım bıkmayacağım da. İşimi gücümü bırakıp lambayı takip ediyorum. Tamiratı yapıldıktan sonra en fazla 1 ay sonra tekrar sönüyor. Yine öyle oldu... . Hadi bakalım ilginizi bekliyoruz... .
  Rıza Akın çavdar
  0532 320 29 56

 • Rıza Akın Ç.
  19 Şubat
  19:31

  Daha önceki yorumlarımda yanılmışım. Ya ben türkçe konuşup yazamıyorum Ya da Kurum elemanları beni anlamıyor. Bu gün söz konusu Sokak lambası yeniden söndü. 07 Şubat ta tekrar sönmüş ve arıza giderilmişti. Bu gün Sokak lambamız yine yanmıyorrr. Bu devirde böyle iş anlamadım doğrusu... .En sonunda ben bu lambayı özel olarak özel bir firmaya mı yaptırtayım bilemedim... .

 • Rıza Akın Ç.
  07 Şubat
  17:27

  Ankara Çankaya Hilal Mahallesi Hollanda Caddesi ile 694 No.lu sokağın köşesinde bulunan Sokak lambası 15 günde bir sönüyor. Her seferinde ihbar ediyorum yapılıyor. 15 gün sonra tekrar sönüyor. En son 29.01.2016 tarihinde hem bu siteye (4773534 No.lu şikayet) hem de bizzat yazı ile firmaya şikayette bulundum. Hemen ilgilendiler tamir ettiler. Bana da dönüp bilgi verdiler. ama ne yazık ki bu gün 10.günde tekrar arızalanan lambamız tekrardan söndü... .ben bıkmadan devam edeceğim... .

 • Rıza Akın Ç.
  06 Şubat
  07:01

  beni dinleyen yok... .Çok seri bir şekilde aydınlatma lambası tamir edildi. Çok seri bir biçimde bana geri dönüp bir işi çözmüş olmanın teşekkür 'ünü bekler edası ile bilgi verildi. Ama bu gün yani 10 gün sonra arıza tekrar başladı. beni dinleyen ya da sorunumu ne dinleyen var ne de ciddiye alan. Dediğim gibi Sokak lambamız en fazla 15 gün sonra tekrar sönüyor... .

 • Rıza Akın Ç.
  06 Şubat
  06:54

  Geri dönüş ani ve hızlıydı ama sorunu halen gideremediler... .bunlar bizimle dalga geçi
  yorlar... .galiba...

 • Rıza Akın Ç.
  01 Şubat
  20:23

  Böylesine ciddi ve takipçi bir sitenin varlığını geç öğrenmem bizim ayıbımızdır. Çok teşekkürler...