Başkent Elektrik Dağıtım Elektrik Direkleri Çok Düzensiz!

İbrahim A. |

Ankara Mamak Gülveren Mah. yürütülmekte olan elektrik direk çalışmaları çok düzensiz ve plansız dır. Elektrik kablolarının alttan gitmesi gerekirken binalara daha yakın ve üstten havadan gitmektedir. İnsan hayatı ve yaşam olumsuz etkilenmektedir.Yeni bir proje olduğu için hizmet kalitenizi artırmak adına müşteri memnuniyeti, elektrik kesintileri ve insan hayatı için kablolarını alttan götürmenizi rica ederim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  09:37

  Sn,İbrahim AKMAN.

  Elektrik kesintilerine ilişkin mesajınız incelenmiştir.

  Şirketimiz müşterilerine sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak adına şebeke yatırım faaliyetlerine oluşturulan master plan dahilinde devam etmektedir. Bu yatırımların hayata geçirilebilmesi için Metropol Yapım İşleri Müdürlüğümüz kontrollüğünde yapılan yeni tesis çalışmaları ve Şebeke İşletme Müdürlüğümüz kontrollüğünde yapılan bakım onarım çalışmaları kapsamında programlı enerji kesintileri planlanarak 48 saat öncesinden yazılı, işitsel ve görsel basına duyurularak, müşterilerimizin bilgilendirilmesi sağlanmakta ve www.baskentelektrik.com.tr adresinde yayımlanmaktadır.
  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
  Talep, öneri ve sorularınız için; musteriiliskileri@baskentelektrik.com adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
  ÇAĞRI MERKEZİ
  ALO 186

 • 08 Ağustos
  17:02

  Sn.İbrahim AKMAN,
  08.08.2014 tarihli mesajınız incelenmiştir.

  Bahsedilen Bölgede tesis çalışması devam etmektedir.kesintiler basın ilanlı programlı kesintilerdir.
  İnsan hayatını tehlikeye düşürecek her hangi bir tesis uygulaması yapılmamaktadır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılaımızla,

  BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
  Talep, öneri ve sorularınız için; musteriiliskileri@baskentelektrik.com adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
  ÇAĞRI MERKEZİ
  ALO 186
  www.baskentelektrik.com.tr

 • İbrahim A.
  08 Ağustos
  06:51

  On gün olmasına rağmen sorunuma cevap verilmedi ve projeleri eski teknoloji ile tamamlandı müşteriye ,insana saygısızlıktan başka bir şey değil bu