Başkent Elektrik Dağıtım Elektrik Açma (Direk Bağlantısı) Sorunu.

Adnan K. |

12/10/2016 tarihinde müteahhitin şantiye elektriği kesmesiyle hemen sözleşme hesap no:10**** yeni abonelik açtırdım. Gün içerisinde elektriğiniz açılacak bilgisi verildi sayaç mühürleme ekibi geldi ama elektriksiz 2 gece geçirmemize rağmen halen bina ile hat arasındaki bağlantı yapılmadı. 186'dan oluşturmuş olduğum 802*** numaralı başvurumda elektrik açık olmamasına rağmen sistemde açık olarak gözüktüğü söylendi (o da ne hikmetse olmayan elektriğin var gözükmesi). Gerekli bilgilerin ekiplere aktarıldığı ekiplerin geleceği söylendi. Evde 5 aylık bebeğim hasta olduktan, buzdolabındaki dondurucuda bulunan erzakların bozulduktan sonra sizin ekibiniz gelse ne faydası var. Hayatımız boyunca kırk yılda bir işimiz düşüyor acele edilip hemen elektriğimizin açılmasını istiyoruz (Türkiye cumhuriyetinin başkentinde böyle hizmet veriliyorsa o) beklemede kalın deniliyor.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  13:32

  Değerli Müşterimiz,

  Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır.
  Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
  Talep, öneri ve sorularınız için; musteriiliskileri@baskentedas.com.tr adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
  ÇAĞRI MERKEZİ
  ALO 186
  www.baskentedas.com.tr