22 Ekim 2016

Başkent Elektrik Dağıtım Düzensiz Saat Okuma...

13/10/2016 tarihinde Başkent Elektrik Dağıtım görevlisi elektrik sayaçlarını okumaya gelmiş. Daha önce de birkaç defa bu konuda telefonla 186 aracılığı ile şikayette bulundum ara ara 3 haftada bir sayaç okuma yapılıyor diye bunda ne var diyebilirsiniz 3 haftada bir okuma yapılırsa 60 günde 3 fatura gelmesi demektir. Yani dağıtım parası adı altında vatandaşın cebinden 60 günde bir bir defa haksız yere para alıyorlar. Bu konuda şikayet oluşturup 8021722**** nolu başvurumla şikayet neticemi öğreneceğimi söylediler. Sonuç sizce ne olmuştur?

Ahmet 351 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 26 Ekim 2016

    Bu hangi bayram acaba? Kurban bayramı geceli 1 aydan fazla olmuş ki kurban bayramındakinden sonra gelen fatura bile zamanında gelmiş.

  • Başkent Elektrik Dağıtım Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sn. Ahmet K., Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.  Sistem kayıtlarımızda yapılan incelemede sayacınızın periyodik okumasının ayın 13 ile 20 si arasında okunduğu belirlenmiştir. Bayram tatilleri dolayısıyla erken okuma veya geç okuma yapılabilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.baskentedas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön