08 Aralık 2015

Başkent Elektrik Dağıtım Cadde Aydınlatmaları.

Ankara Dikmen - İlker Cadde'sinde son 3 aydır sokak lambaları yanmıyor. Bazı akşamlar belli bir saate kadar yandığı halde sanki tasarruf etmek ister gibi belli bir saatte kapanıyor. Yani sorun bir direk veya belli bir hatta değil gibi. Tüm cadde belli bir noktadan belli bir noktaya kadar karanlıkta, neden veya nasıl anlayabilmek mümkün değil. Yetkililerden mantıklı bir açıklama rica ediyoruz. Uzun bir süredir caddemizde gece zifiri karanlıkta dışarı çıkmak ürkütücü olduğu gibi, can ve mal güvenliğimizin de tehlikede olduğundan korkuyoruz. Sorunun giderilmesini, giderilemiyorsa sebeplerini uygun bir açıklama ile rica ediyoruz.

Orçun 214 Okunma

Cevaplar

  • Orçun24 Aralık 2015

    Ben bu şikayeti yazdıktan 1 hafta kadar sonra caddededi eski direkler sökülerek yenileri takıldı ve caddemiz tekrar aydınlandı. Değişim için yenileri gelene dek eskileri neden devrede bırakılmadı bilmiyorum ama buna da şükür. Şimdi yenilerinden memnunuz. Hayırlı uğurlu olsun.

  • Başkent Elektrik Dağıtım Temsilcisi24 Aralık 2015

    Sn. Yetkili, Aydınlatma arızasına ilişkin mesajınız incelenmiştir. Söz konusu bölgede tesis çalışmaları devam ettiğinden röle ayarları yapılmamıştır. Şebeke Operasyonları Birimiyle iletişime geçilerek zaman rölelerinin ayarları yapılarak aydınlatmaların aynı zamanda yanıp sönmesi sağlanacaktır. Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yaptığınız bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.baskentelektrik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön