Başkent Elektrik Dağıtım Cadde Aydınlatmaları.

Orçun A. |

Ankara Dikmen - İlker Cadde'sinde son 3 aydır sokak lambaları yanmıyor. Bazı akşamlar belli bir saate kadar yandığı halde sanki tasarruf etmek ister gibi belli bir saatte kapanıyor. Yani sorun bir direk veya belli bir hatta değil gibi. Tüm cadde belli bir noktadan belli bir noktaya kadar karanlıkta, neden veya nasıl anlayabilmek mümkün değil. Yetkililerden mantıklı bir açıklama rica ediyoruz. Uzun bir süredir caddemizde gece zifiri karanlıkta dışarı çıkmak ürkütücü olduğu gibi, can ve mal güvenliğimizin de tehlikede olduğundan korkuyoruz. Sorunun giderilmesini, giderilemiyorsa sebeplerini uygun bir açıklama ile rica ediyoruz.

Etiketler :

Sokak - Cadde Aydınlatma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orçun A.
  24 Aralık
  14:17

  Ben bu şikayeti yazdıktan 1 hafta kadar sonra caddededi eski direkler sökülerek yenileri takıldı ve caddemiz tekrar aydınlandı. Değişim için yenileri gelene dek eskileri neden devrede bırakılmadı bilmiyorum ama buna da şükür. Şimdi yenilerinden memnunuz. Hayırlı uğurlu olsun.

 • 24 Aralık
  14:01

  Sn. Yetkili,

  Aydınlatma arızasına ilişkin mesajınız incelenmiştir.

  Söz konusu bölgede tesis çalışmaları devam ettiğinden röle ayarları yapılmamıştır. Şebeke Operasyonları Birimiyle iletişime geçilerek zaman rölelerinin ayarları yapılarak aydınlatmaların aynı zamanda yanıp sönmesi sağlanacaktır.

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yaptığınız bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

  Talep, öneri ve sorularınız için; musteriiliskileri@baskentedas.com.tr adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

  ÇAĞRI MERKEZİ

  ALO 186

  www.baskentelektrik.com.tr