21 Mayıs 2014

Başkent Elektrik Dağıtım Benden 5 Yıl Haksız Fatura Tahsil Etti!

Ankara 1003461506 sözleşme no'lu müşterinizim. Konutuma yaklaşık 4 yıl boyunca mesken olmasına rağmen ticarethane olarak fatura ödedim. Yanlışlığın farkına varınca 2013 yılında Ankara'da belgelerle başvurarak düzeltme işlemi yapıldı ve konuta çevrildi.

Ancak 20/05/2014 tarihli faturamı incelediğimde konutumun hala ticarethane olarak gözüktüğünün tesadüfen fark ettim. Ödemelerim otomatik olduğundan önceleri incelemedim. Ancak dünkü faturamda hala düzelmediğini gördüm.

Resmen 5 sene haksı para aldınız benden geriye doğru fazladan ödediğim faturaların hesaplanarak gerekli düzeltmenin yapılmasını aksi halde tüm basın organlarında bunu afişe edeceğimi ve yasal işlemleri başlatacağımı bilgilerinize sunarım.

Cemil 520 Okunma

Cevaplar

  • Başkent Elektrik Dağıtım Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Sn. Cemil Ertürk, Şirketimize sunmuş olduğunuz; 21.05.2014 tarihli, mesken olmasına rağmen, ticarethane tarifesinden fatura ödediğinizi belirttiğiniz mesajınız incelenmiştir. Talebiniz üzere 1003461506 sözleşme hesap numaralı müşteriliğinizde yapılan inceleme neticesinde; aboneliğinizin ve faturalarınızın mesken tarifesinde olduğu tespit edilmiştir. Ancak tarafınıza ulaşan son faturanın ticarethane olarak tahakkuk ettiği görülmüştür. Detaylı incelemeninin yapılabilmesi için tapu ya da kira kontratı ve faturanızla birlikte Müşteri Hizmetleri Merkezimize şahsen başvurmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, ENERJİSA ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ENERJİSA ÇAĞRI MERKEZİ 444 4 372 444 4 ESA www.enerjisa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön