Gülsüm D. Teşekkür Mesajı

Çok geç olsa da arızanın giderilmesine memnun olduğumuzu belirtir, arızanın çözümünde katkısı olan herkese ve ekipten Melih beye çok teşekkür ederiz.

Başkent Doğalgaz,Doğalgazı Kullanamıyoruz Sayaç Arızalı!

Gülsüm D. |

25.9.2016 pazar gününden beri doğalgaz kullanamıyoruz ekranda kontrol yazıyor Başkent bazı her aradığımda kartı silerek takmamız gerektiğini ve arıza ile en kısa sürede ilgilenileceği ekiplerin gece 11.00'e kadar çalıştıkları söyleniyor fakat gelen olmuyor. Defalarca arıza kaydı bırakmamıza rağmen salı günü gelen yetkili kart değişikliğine karar verdi. Ancak değişen kartla da aynı problem tekrar etti. Bu kez sayaç ekranında hem kontrol hem de kart takılıyken geçersiz ibaresi yazıyor. Dün ve bugün yine arıza kaydı bırakıp görüşme yaptık, sayaca müdahale yapıldı gözüktüğünü belirttiler. Arızanın devam ettiğini lütfen en kısa sürede ilgilenilmesi gerektiğini, kombi ve ocağı kullanamamaktan dolayı yaşadığımız sıkıntıları günlük ihtiyaçlarımızın aciliyetini belirtmemize karşılık bu saate kadar gelen olmadı bu mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hat - Tesisat ve güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülsüm D.
  01 Ekim
  21:49

  Çok geç olsa da arızanın giderilmesine memnun olduğumuzu belirtir, arızanın çözümünde katkısı olan herkese ve ekipten Melih beye çok teşekkür ederiz.

 • 28 Eylül
  19:40

  Sayın Abonemiz;
  Söz konusu başvurunuz ile ilgili olarak Saha ekibimiz tarafından ilgili adresinizdeki sayacınız değişmiş olup Gaz arzınız ise sağlanmıştır. Diğer tesisat ile yapılması gereken işlemler hakkında ekiplerimizce yetkili tesisatçı aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir.
  Bilgilerinize Sunarız

  Saygılarımızla.
  BAŞKENTGAZ