Sayaç Arızası Denilerek 1916 TL Fatura Kesilmesi Sorunu

Can Can26 Mart 14:19

100002728243 numaralı sözleşme hesap numarası ile çamlıtepe Mahallesi uğurlu sokakta bulunan konutuma herhangi bir borcu olmayıp kartlı sayaç (gaz olmadığında kendi kesen) kullandığım halde düzenli olarak borçlarını ödemekteyim.

Son 6 aydır kullanmadığım konutumun sayacını ve borcu yok denilerek 20.03.2020 tarihinde fesih başvurusu yaptığım sayaca 1.916 TL fatura çıkartılarak arızalı sayaç, gecikme faturalı gibi bahanelerle fatura kesilmiştir. Zamanı hiçbir şekilde açıklanamayıp kullanılmayan kartlı sayaca fazlaca kullanılmış muamelesi yapılmaktadır.

Düzenli ödenen ve kullanılmayan sayaçlara, fazla gaz kullanılmış denilerek fazla fatura gösterildiği ortadadır. Siteye girdiğimde birçok kişinin bundan mağdur olduğu gözükmektedir. Bir an evvel ilgilenilip bu soruna çözüm getirilmesini talep etmekteyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 03 Nisan 10:07

Değerli Abonemiz, Oluşan hatalı bedel 30.03.2020 tarihinde iptal edilmiş ve kalan 10,21 TL iadeniz oluşturulmuştur. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 01 Nisan 00:07

Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler