Gazmatik Makinede Eksik Yükleme Sorunu

Ali Ali02 Nisan 16:26

24 Mart 2020'ta Eryaman Okyanus Çarşıdaki makineden 300 TL'lik gaz yüklemesi yaptım. 300 TL makineden göründü. Ancak makine belge vermedi. Bugün yükleme yaptığımızda yaklaşık 100 TL'lik gaz yüklendiğini tespit ettik. Gereğinin yapılmasını rica ediyoruz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Ali 08 Nisan 15:27

1 hafta içinde 204 liralık kesinti olacak kadar bir zam ne zaman ne ara yapıldı acaba? Yüzde kaçlık bir zamdır bu? 300 TL yatırıyorsun 100 TL'lik gaz yükleniyor. Siz nasıl bir vicdana sahipsiniz. Ne zammı bu kadar bu dar zamanda. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bizi size ve alternatifsizliğe mahkum edenlerin de bin türlü belasını versin.

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 08 Nisan 15:02

Değerli Abonemiz, Gazın alındığı dönem ile tüketimin yapıldığı dönem arasındaki fiyat farkı aboneliğinize tahakkuk ettirilmektedir. Bahse konu tutarlar ilk gaz alım işleminde tahsil edilmektedir. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 03 Nisan 10:35

Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

profile-icon Ali 02 Nisan 16:28

28 Mart 2020'ta Eryaman Okyanus Plaza'daki makineden 300 TL'lik gaz yüklemesi yaptım. 300 TL yatırdığımı makinede gördüm. Ancak makine belge vermedi. Bugün yükleme yaptığımızda yaklaşık 100 TL'lik gaz yüklendiğini tespit ettik. Gazmatik ile ilgili aradılar şimdi. Biz ayrı bir firmayız şikayetinizi oraya iletmeniz gerekiyor dendi. Ben ne bilirim bunlar ayrı firmalar. Şikayetimi yazıyorum buraya. Soru net: Gaz almak için makineye 300 TL yatırdım, makina 100 TL'lik yükleme yaptı, neden? Arayan kişi 204 TL borcunuz varmış, oraya mahsup edilmiş diye bir şeyler dedi. Kartlı sistemde ne borcudur bu, ayaküstü adam mı kandırıyorsunuz? Gereğinin yapılmasını rica ediyor ve 204 TL'lik gazın yüklenmesini bekliyoruz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler