sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Gazmatik Her Gaz Alımında İlave Ücret Yansıtıyor

Bülent Bülent1 ay önce

Ön ödemeli sayaç kullanıyorum. Şirket TL düzeltmesi adı altında her gaz alımında ilave ücret yansıtıyor. Peşin para ile alınan bir hizmetten o ürüne zam geldi diyerek ilave ücret istemek haksızlıktır. Aynı mantıkla benzine her zam gelişinde bir sonraki benzin alımında da ilave ücret istenmesi gerekirdi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Bülent 3 hafta önce

Tüm dünyada doğalgaz fiyatları düşerken Türkiye' de vatandaşa fahiş fiyatlara satılan doğalgaz paralarının nerelere aktarıldığı belli oldu

profile-icon Bülent 3 hafta önce

Başkent Doğalgaz haklı şikayetime yanıt vermedi. Mahkemelerde ve CİMER' de hakkımı arayacağım. Allah büyük bizden aldıkları paraları nerelere aktardıkları da belli oldu. "sikayetvar" ilgilileri bu değerlendirmemi yayınlarlarsa alınlarından öpeceğim.

Sayın Abonemiz; Konu ile ilgili İletişim-Tesisat - Sayaç – Sözleşme numarasını ve detaylı bilgileri bizlerle paylaşmanız halinde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

profile-icon Bülent 1 ay önce

2 gün geçmesine rağmen doğalgaz şirketinden hala geri dönüş omadı. 12 gün arayla yapılan iki gaz dolumundan 2 kez ilave ücret alındı. 12 gün içinde doğal gaza zam gelmediğine göre bir yanlışlık olmalı. Sayaç no.: 23786819. İlgililerden bu kış günlerinde duyarlı olmalarını bekliyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler