19 Ekim
#12815857

Başkent Doğalgaz'ın Vatandaşa Çilesi

Başkent Doğalgaz'ın vatandaşa çilesi. Kartgaz kullanıcısıyım.
Aynı zamanda kiracıyım. Gaz aboneliği yaptırmadığım için usulsuz gaz kullanımı tutanağı tutmuş gitmişler. 5 gün süre vermişler.


5 gün dolmadan gaz abonelik merkezinde işlemlerini hallettim tutanak tutulduğu için Ceza özledim 92 lira aboneliği üzerime aldım. 18.10.2019.


Merkezdeki çalışanlar vatandaşı doğru bilgilendirmiyor. Size mesaj atarlar gaz kontrolü için gelecekler dedi Ben de bugün gaz kontrolü için gelecekler diye bekliyorum Bir mesaj geldi ki Taa pazartesi akşam 7'de geleceklermiş. 3 gün gazsız kalınan tek memleket koskoca başkent Ankara imiş demek ki.

İsa İsa 1.809 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi21 Ekim

    Değerli Abonemiz; 11047319 tüketim noktasına ait 18/10/2019 tarihinde 100004078564 sözleşme numaralı abonelik işlemleriniz adınıza yapılmıştır. Sonraki aboneliklerde, Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği Müşteri Sözleşmeleri başlıklı 38 inci maddesinde ‘‘İlk abonelikten sonra aynı adreste yapılacak tüm yeni abonelik işlemlerinde ise; doğal gazın kullanıma açılması iç tesisatın dağıtım şirketi veya kendi adına çalışan sertifikalı şirketlerce abonelik sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 5 gün içinde kontrol edilmesinden sonra yapılır.’’ gereğince sözleşme sonrası bordrolu kontrol yapılmaktadır. Bordro sözleşme esnasında tesisat kontrolünün yapılacağı bilgilendirmesi yapılmış ve tarafınıza kontrol randevu bilgilendirme SMS sisteme kayıtlı cep telefonunuza gönderilmiştir. 21/10/2019 tarihinde 17:00-19:00 saatleri arasında tesisat kontrolünüz sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

  • İsa19 Ekim

    Korkarım Tarafımıza dönüşü artık ekipler geldikten sonra yaparsınız. Aksiyon beklerdik. Vatandaşın 3 gün gazsız yoktan yere bektilmesi sizin mübarek vizyonunuz sanırım. Yazıklar olsun.

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi19 Ekim

    Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler