28 Eylül 2016

Başkent Doğalgaz,Doğalgazı Kullanamıyoruz Sayaç Arızalı!

25.9.2016 pazar gününden beri doğalgaz kullanamıyoruz ekranda kontrol yazıyor Başkent bazı her aradığımda kartı silerek takmamız gerektiğini ve arıza ile en kısa sürede ilgilenileceği ekiplerin gece 11.00'e kadar çalıştıkları söyleniyor fakat gelen olmuyor. Defalarca arıza kaydı bırakmamıza rağmen salı günü gelen yetkili kart değişikliğine karar verdi. Ancak değişen kartla da aynı problem tekrar etti. Bu kez sayaç ekranında hem kontrol hem de kart takılıyken geçersiz ibaresi yazıyor. Dün ve bugün yine arıza kaydı bırakıp görüşme yaptık, sayaca müdahale yapıldı gözüktüğünü belirttiler. Arızanın devam ettiğini lütfen en kısa sürede ilgilenilmesi gerektiğini, kombi ve ocağı kullanamamaktan dolayı yaşadığımız sıkıntıları günlük ihtiyaçlarımızın aciliyetini belirtmemize karşılık bu saate kadar gelen olmadı bu mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Gülsüm 818 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm'nin Teşekkür Mesajı01 Ekim 2016

    Çok geç olsa da arızanın giderilmesine memnun olduğumuzu belirtir, arızanın çözümünde katkısı olan herkese ve ekipten Melih beye çok teşekkür ederiz.

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi28 Eylül 2016

    Sayın Abonemiz; Söz konusu başvurunuz ile ilgili olarak Saha ekibimiz tarafından ilgili adresinizdeki sayacınız değişmiş olup Gaz arzınız ise sağlanmıştır. Diğer tesisat ile yapılması gereken işlemler hakkında ekiplerimizce yetkili tesisatçı aranılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön