Toplam çözüm sayısı
..
Başkent Doğalgaz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ufuk'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Başkent Doğalgaz Usulsüz Ve Haksız Yere Tutulan Tutanak

852görüntüleme
Ufuk
Ufuk 13 Ocak 23:07

100004061233 numaralı sözleşme hesap numaralı sayacıma aparat takıldığını gördüm faturamı 13.01.2021 tarihinde sabah saatlerinde ödedim ben bir sağlık çalışanıyım içinde bulunduğumuz dönemde ne gecemiz var. Ne gündüzümüz nöbetten eve ® geldiğimde gazın açılmadığını gördüm sayaca yaklaştığımda aslında aparatın geçici gibi vananın ucunda takılı olduğunu gördüm. 

Vanayı açınca zaten o metal parça yere düştü sayacın üzerine koyup banyomu yapıp, yemeğimi pişirdim akşam tekrar nöbete hastaneye giderken posta kutumda usulsüz kullanım tutanağı düzenlendiğini gördüm tutanağı incelerseniz aynı yazı karakteriyle bir kişi sanki iki kişi tutanak tutmuş gibi evrakta yanıltmaca yaparak tutanak tuttuğunu bariz bir şekilde göreceksiniz. (şimdi faturasını faiziyle birlikte ödediğim sayacın sadece vanasını çevirdiğim için takılmayan metal aparat yere düştüğü için onu da sayacın üzerine bıraktım diye ben mi suçluyum)

 Yoksa aparatı düzgün takmamış bir de üstüne evrak üzerinde sanki iki kişiyle düzenlemiş gibi Ulusoy ® kardeşlerin usulsüz düzenlediği tutanakla siz başkent gaz mı suçlu... Haksız yere düzenlenen tutanağın ve 92 TL cezanın iptalini talep etmekteyim aksi halde Tüketici Hakem Heyeti ve yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Başkent Doğalgaz Logo
Başkent Doğalgaz14 Ocak 10:04

Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

Başkent Doğalgaz Logo
Başkent Doğalgaz18 Ocak 16:56

Değerli Abonemiz, Borcunuzdan dolayı sayacınız mühürlendikten sonra endeks ilerlemesi mevcuttur. Usulsüzlük bedeli doğru yansımıştır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler