Başkent Doğalgaz Teknik Servisin Kayıtsızlığı!

Emre Emre25 Mart 10:11

Başkent Gaz güvence bedeli adı altında 600 lira gibi uçuk bir fiyat dayatıyorsunuz,19.03.2020 tarihinde 23960781 numaralı sayacım eski olduğu gerekçesiyle değiştirdiniz, Arkasından gelen tesisat kontrol ekibiniz tesisatta kaçak tespit etti ancak kaçağın nereden olduğunu söylemedi, yetkili firma sorunu çözsün dedi. 

Özel firma arızayı tespit etti benden 200 lira ücret aldı. Bilin bakalım arıza nereden çıktı, değiştirme yetkisi sizde olan "Gaz regülatörü"parçasından, görevlileriniz sayacı değiştirirken kontrol etse, arızalıysa değiştirse vatandaşın parası cebinde kalsa olmuyor mu. Tabi bu süreçte ben 7 gün gazsız kaldım mağdur oldum.   

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 01 Nisan 00:01

Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

profile-icon Emre 30 Mart 10:36

Şikayet var ekibi şikayetimi niye kırpıyorsun, "Kızılay üzerinden vergiden muaf olmak için ensar vakfına hayır yapacağınıza sırtından ekmek yediğiniz vatandaşa hayrınız dokunsun."ifademi neden sildiniz, küfür mü var hakaret mi var yalan mı var.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler