Başkent Doğalgaz Sayaç Sorunu Yaşıyoruz

Tamer Tamer20 Ocak 18:51

Bugün öğleden sonra Başkent Doğalgaz kurumunu aradım ve sayacın göstergesinin gözükmediğini ön ödemeli kartımdaki bakiyeyi yükleyemediğimi belirttim. Arıza kaydı oluşturup gelmelerini bekledim. Gelmişler, kapıyı çalmadan, bizim gözetimimizde sayaca bakıp bakmadıklarını bile görmedik. Kapıya bir kağıt bırakıp gitmişler. Sağ olsun yan komşu zile basıp haber verene kadar.

Şimdi çalışan bir sayaç nasıl olur da bir anda bozulur? Bu sayaçların teknik servisi yok mu? Pil vb... Gibi parçaların değiştirilmesi gibi, bir de bildirim kağıdın da her şey kendilerine göre tüketiciyi düşünen yok. Zaten sayaçlar da 4 arıza nedeni var ve bu nedenlerle arızalanan sayaçlar değiştirilir ibaresi gerçekten komiksiniz! Şimdi gelelim güvence bedeli diye tabir edilen ücrete, neyin güvencesi?

Altı yüz küsur lira, parayı sokakta mı bulduk? İnsan açlıktan ölüyor? Fatura ödeyemiyor? Evine ekmek götüremiyor? Nereden bulalım şimdi kışın ortasında bu parayı iş yok güç yok? Anlaşılan soğukta oturacağız, battaniye altında, duş almayacağız, sıcak suyumuz akmayacak, sonra da ülkenin her şeyi mükemmel! Ceplerinizi doldurmaktan başka kimseye bir faydanız yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 22 Ocak 20:29

Sayın Abonemiz; Konu ile ilgili İletişim-Tesisat - Sayaç – Sözleşme numarasını ve detaylı bilgileri bizlerle paylaşmanız halinde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler