Başkent Doğalgaz Kontrol Saatleri Kullanıcıya Sorulmuyor

Merve Merve10 Ağustos 15:10

Başkent Gaz kaçak var diyerek yeni aldığım evin gazını açmadı. Fakat bu evden küçük çocuklu aile çıktı. Madem kaçak var aylardır nasıl zehirlenmeden oturmuşlar merak ettim. Tesisatı kontrol ettirmemiz için tam 4 sayfalık firma listesini elime tutuşturdular. 1 tane firmayı çağırdık, nasıl olduysa evin tüm tesisatı bozukmuş değiştirmek için 1000 TL masraf yaptık. Ne hikmetse bu kadar kaçağa kimse zehirlenmemiş bugüne kadar. 

Araya bayram tatili girdi 1. Günü kontrole geldiler, evde yoktuk tabii ki tekrar randevu aldık cumartesi gelsinler diye, fakat pazartesiye bıraktılar kaldı ki müsait olduğumuz saat seçimi sunmuyorlar biz çalışan insanız saat 1- 3 arası evde olma şansımız yok değişim talep ettik, 5-7 arası gelsinler diye sonuçta bu talep kontrolöre ulaşmadığından yine evde yokuz başkent gaz demek sorumsuzca çalışmak demek bunu anladım 10 gündür bir gazı  açamadılar. Kaldı ki kaçak falan da hiç inandırıcı değil. Firmalar para kazansın anlaşması.

Cevaplar

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 17 Ağustos 17:12

Sayın İlgili; Açık adres, sayaç numarası veya sözleşme numarası tekrar gönderildiği taktirde konu ile ilgili gerekli kontroller yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 11 Ağustos 16:25

Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hakan 14 Ağustos 10:09  

    Ben de bugün benzer bir durumla karşılaştım. Doğalgaz tesisatı (ev sahibimin dediğine göre) kısa süre önce yenilenmiş ancak gene de kaçak olduğu ortaya çıktı. Tamir için servisi çağırdım bakalım ne çıkacak. Ayrıca saat ve tarih konusunda katılıyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler