10 Mart 2016

Başkent Doğalgaz Keyfi Uygulama İle Gaz Kesme!

09.03.2016'da Başkent Doğalgaz'dan aboneliği üzerime aldıktan sonra eve gelinip kontrol edileceği yönünde akşam saatlerinde bir mesaj geldi. Kontrol saati olarak 10.00-14.00 verildi. Öncelikle bu saate kim karar veriyor insanların kendilerine göre bir planı programı işi gücü var ben o saatte orada bulunmak zorunda değilim amaç problem halletmekse bu karşılıklı verilmesi bir karardır.


Bugün evdeyken zil çalışmıyordu kapıyı çalmadan gazı kesmişler. Bu nasıl bir saygısızlık, nasıl bir karar merceği? Her şeyi kuralına göre yapan faturasını ödeyen insanlara hizmet bu mu? Bunun üzerine arayıp bir görevli gönderilmesini söyledim ve beni sıraya koyacaklarını söylediler. Hala geri bildirim yapılmadı, bekliyorum. Kesinlikle yasal olarak böyle bir haklarının olduğunu düşünmüyorum. Abone evde yok yazılı sıradan bir kağıt parçasını kapıya asıp gaz kesmeye kimsenin hakkı yok!

Mesut 498 Okunma

Cevaplar

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi11 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Abone bilgilerinizi iletmeniz halinde, konu ile ilgili inceleme yapılarak, tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön