15 Ocak
#13451627

Başkent Doğalgaz Kartlı Sayaçlara Fatura Gönderiyor

Kartlı sayacım var ve uzun zamandır fark faturası adında fatura gönderilmekte. EPDK'yi oradan satın aldığı yöneticiler ve diğer adamlar ile resmen kendi çiftliklerine çeviren ve yaptığı tüm halkı yanıltma işlerine yönetmelikler çıkarttıran bu tür firmaların insanları kandırmasına dur diyebilecek bir babayiğitte çıkmadı. Yani son 15 yılda kazanılmış tüm iyi durumlar yok olmaya başladı ve iktidardan önceki eski günlere iktidara rağmen hızla geri dönüyoruz.


Ben de haklı olarak önceden ücret ödeyerek satın aldığım gaza o zaman bu ucuzdu şimdi zam geldi diye üzerine yeni fiyatı güncelleyerek fatura gönderiliyorsa, bende önceden ödemesini yaparak aldığım gaza ödediğim paranın yani size verdiğim kredinin yasal faizini aylık olarak talep ediyorum. Lütfen ona da bir ödeme belgesi düzenleyin mahsuplaşalım ve sadece hakkınız olanı alın. Bu da tüketici olarak bizim hakkımız madem adalet olacak adalet tam olsun. Hep bana hep bana olmasın.


Bu arada faturalı sayaca geçmek için 600 TL gibi bir güvence bedeli istenmekte kafalarına göre sayacı her kapattıklarında da ilave 150 TL gibi açma kapama ücreti alınmaktadır. Aşağıdaki fatura hiç kullanmadığım gazın faturasıdır ve kışın aylık bu şekilde geliyor.

Fatih Fatih 713 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi4 g

    Değerli Abonemiz, Gazın alındığı dönem ile tüketimin yapıldığı dönem arasındaki fiyat farkı aboneliğinize tahakkuk ettirilmektedir. Bahse konu tutarlar ilk gaz alım işleminde tahsil edilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla BAŞKENT GAZ

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi15 Ocak

    Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler