19 Ekim 2016 #6728782

Başkent Doğalgaz İade Edilecek Gazımız!

Evimizin Doğalgaz sayacını 23 Haziran 2016 tarihinde 02926 no'lu değişim form belgeli söktünüz, içindeki gazı iade etmiyorsunuz. Size e-maille yazdım, iş yoğunluğunuzu belirterek eylül ayı içerisinde mesajla tarafınıza bilgi verilecek iade edilecek cevabı verdiniz ekim ayı itibari ile 4 ay bitecek. Ne oluyor? Unutturulmak mı isteniyor.


İşlerinizi organize edemeyen, düşünemeyen, düzenleyemeyen yöneticiyi orada vatandaşları mağdur etmek için tutuyor olamazsınız? Sizlere son defa yazıyorum, bir daha yazmayacağım.

Engin 614 Okunma

Cevaplar

  • Engin22 Ekim 2016

    Tarafıma mesajla iadenin telefonuma iletileceğini yazmıştınız, iletmediniz. Şimdi burada gaz alırken kartınıza yüklenecek diye belirtmişsiniz. İlginç. Alırken göreceğiz bakalım.

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz, Söz konusu talebinize ilişkin 859,768 m3 kredi iade olarak oluşturulmuştur. İlk gaz alımınızda kartınıza yüklenecektir. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön