Başkent Doğalgaz Habersiz Sayaç Sökümü Yaptı

Ka Os Ka Os23 Temmuz 07:53

Evde olmadığım bir zamanda eski abone aboneliği iptal ettiği iddiasıyla sayacı habersiz olarak söküp götürmüşler. Şimdi de yeni abone olacaksın yeni sayaç takılacak tesisat kontrolü yapılacak gazın gelmesi 1 haftayı bulur diyorlar.

Sanki bu evde kimse yaşamıyormuş gibi yapıyorlar. Madem böyle bir iş yapacaksınız 1 hafta önceden haber verinde bizde önlemimizi alalım.Müşteri hizmetleri sanki zorla iş yaptırıyorlarmış gibi cevap veriyorlar.

Yapamıyorsanız bu işi çekilinde yapabilen yapsın insanları mağdur etmeyin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ka Os 27 Temmuz 18:08

2004 tarihli sayaç nasıl oluyor da 20 yıllık oluyor. Kartlı sayaç ta nasıl usulsüzlük yapılıyor. Sırf insanlardan üç kusur almak için yaptığınız işler. Allah'ınızdan bulun inşallah.

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 27 Temmuz 12:46

Değerli Abonemiz, Telefon numaranızdan sorguladığımızda 11727628 nolu tesisata ait abonelik usulsuz kullanım ve 20 yılı dolduğu için fesih edilmiş yeni abonelik yapılmış olup bordro kontrol sonucunda 24.07.2020 tarihinde gaz arzı sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 23 Temmuz 17:18

Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler