Başkent Doğalgaz Görev İhlali İnsan Canını Tehlikeye Atmak

Pınar Pınar04 Ağustos 18:18

04.08.2020 tarihinde Başkent Doğalgaz ekibi yaptığım aboneliği açmak için ekip gönderdi ekip dışarıdan saate cihaz takip kaçak kontrolü yaptığını söyledi. Oysaki evin içindeki bütün gaz vanaları kapalı idi (kapalı olan vananın kaçak yapmadığını nasıl anladı ilginç) sonrasında bana belge onay kağıdı bırakmadan tamam sorun yok kullanın gazi dedi. Bende evdeki vanaları açıp kullanmak üzere iken evin içinde gaz sesi tıslama gibi duydum. 

Hemen gazı kestim vanadan. Müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şekilde yardımcı olunmadı ve 187 arızadan gelen ekip f**** s***** beye siz oradan sorunu giderin diye 187 ekibine talimat verdi. Bu nasıl bir sorumsuzluk insan can güvenliği ucuzmu. Saf bir kadın olsa idim şu anda binaca patlamıştık... Başkent Doğalgaz uyuma ini düzgün yap şikayetçiyim sizden.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 11 Ağustos 14:38

Değerli Abonemiz; 10550204 tüketim noktasına ait 29/07/2020 tarihinde Aşık Veysel Mahallesi 327. Cadde No:38/2 Mamak adresinize 100004328726 sözleşme numaralı abonelik işlemleri adınıza yapılmıştır. Doğal Gaz Piyasası Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği 38 inci maddesinde "İlk abonelikten sonra aynı adreste yapılacak tüm yeni abonelik işlemlerinde ise; doğal gazın kullanıma açılması iç tesisatın dağıtım şirketi veya kendi adına çalışan sertifikalı şirketlerce kontrol edilmesinden sonra yapılır." hükmü gereğince doğal gaz kullanım sözleşmesi imzalanmasından sonrası tesisat kontrolü yapılmaktadır. 04/08/2020 tarihinde söz konusu adresinizde bildirilen zamanda yapılan tesisat kontrolü olumlu olarak sonuçlanmış ve doğal gaz arzınız sağlanmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 06 Ağustos 16:17

Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler