Başkent Doğalgaz Bayrama Doğalgazsız Gireceğiz

Talip Talip30 Temmuz 13:39

Evi yeni aldık. Eski sahibi aboneliği bu hafta kapatmak için başvuru yaptı. Biz de yeni abonelik için e devlet üzerinden ve Başkent Gaz mobil uygulamasından başvuru yapmaya çalıştık. Fakat eski abonelik iptal olmadan başvurumuzun alınmayacağı uyarısı ile karşılaştık. Müşteri hizmetlerini 28.07.2020 tarihinde saat 12. 41 de aradım ve durumu anlattım. Bayram arifesi gaz kesilirse mağdur oluruz dedim. Müşteri hizmetleri bana eski aboneliğin iptal olmadan yeni aboneliğin yapılamayacağını ve gazın kesinlikle kesilmeyeceğini söyledi.

Bugün arife günü mesai saatinin bitimine ekip geldi ve gazi kesti. Mesainin bittiğini, En yakın bayramın sonunda açılacağını söyleyip gitti. Şimdi aboneliğimizi yaptık ama mesai bitti diye bayramda gazsız kaldık. Yemin ediyorum böyle bir saçmalık olamaz. Koskoca başkent doğal gazın Türkiye'nin başkentinin en büyük ilçesi olan Altındağ da abonelik merkezi olmadığı gibi başka ilçelerdeki subelerinin kapısında iki kilometre kuyruk var. Kapıya yazmışlar online başvuru yapabilirsiniz diye. Al te yaptık ne oldu. Bayrama gaz olmadan gireceğiz. Lütfen mağduriyetimizi giderin. Sayaç no: 4769035 tesisat no 0011429105.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Başkent Doğalgaz Logo Başkent Doğalgaz 04 Ağustos 13:49

Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Talip 04 Ağustos 20:16  

    İnceleme yapsanız ne olacak ki. Bayram geldi geçti iki üç defa küçük tüp değiştirdik. Eski abone dilekçesini verdiği an yenisi de başvuru yapabilse, kullanıcı mağdur olmasa çok mu zor bu sistem yani. Sözde online işlem yapıyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler