24 Temmuz 2017
#8953271

Başkent Doğalgaz  Başvurumun Ardından Hat Çekilmedi

Ankara' da oturuyorum. Evime servis hattı bağlanması için 8 Mayıs' ta Başkent Doğalgaz' a başvurdum. Önce 8 Temmuz, sonra 8 Ağustos'ta servis hattının çekileceğini söylediler. Şimdi de 8 Kasım'a ertelediler. İşin 8 Kasım'a ertelenmesi bu işin bu yıl yapılmayacağı anlamına gelmektedir. Bütün planlarımızı bize verdikleri 8 Temmuz tarihine göre yaptık, ev taşıma, tesisat içi proje ve evle ilgili diğer bütün işler. Başkent Doğalgaz' yetkililerine ulaşıp derdimi anlatmak istediysem de Başkent Doğalgaz'dan hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Bu işi daha önce yapanlar: "Mutlaka bir milletvekili bulmalısın" diyorlar. Başkent Doğalgaz Genel Müdürünü göreve davet ediyorum. Bu iş için milletvekili aranacaksa aşağıda işler hiç iyi gitmiyor Sayın Genel Müdür. Ama çok istiyorsanız size milletvekili de bulurum, bakan da. Arzu ederseniz Külliye'den bir danışman da bulurum. Lütfen taahhüdünüzü yerine getiriniz.

Nevzat Nevzat 2.316 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Nevzat27 Temmuz 2017

  27.Temmuz 2017 tarihi itibarıyla Ankara Gölbaşı'ndaki evime Doğalgaz Servis Hattı çekildi. Kendilerine ulaşıp yardım talep ettiğim Başkent Doğalgaz Genel Müdürü Sayın Ahmet Yetik Bet, altyapı Müdürü Barış Özgür Kuru Bey, altyapı Şefi Adem Şeker Bey ile ilgili personele duyarlılıkları için teşekkür ederim. Bir ve özel teşekkür de Şikayet Var' a; bolca kulaklarınızı çınlattık.

 • Nevzat'ın Teşekkür Mesajı27 Temmuz 2017

  Sorunum Çözüldü. 27 Temmuz 2017 tarihi itibarıyla Ankara Gölbaşı'ndaki evime Doğalgaz Servis Hattı çekildi. Kendilerine ulaşıp yardım istediğim Başkent Doğalgaz Genel Müdürü Sayın Ahmet Yetik Bey, altyapı Müdürü Sayın Barış Özgür Kuru Bey ve altyapı Şefi Adem Şeker Bey ile ilgili personele teşekkür ederim.

 • Başkent Doğalgaz Temsilcisi26 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; Söz konusu talebinizle ilgili olarak başvurunuz 2017 yatırım yılı içerisinde değerlendirilecektir. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

 • Başkent Doğalgaz Temsilcisi24 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; Talebiniz bizlere ulaşmıştır.Konu ile ilgili inceleme yapılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla. BAŞKENTGAZ

Ziyaretçi Yorumları