Başkent Doğalgaz Servis Hattı Bağlantısı Yapılmıyor!

İbrahim D. |

Mimar sinan mh. İncesi cd. 116/17 numaralı dairede ikamet etmekteyim. Binanın servis hattı için 2013 haziran ayında başvurulduğu halde halen binaya doğalgaz hattı verilmemiştir. Başkent doğalgaz yetkilileri ile görüşmelerim sonucunda hattın maliyetli olduğundan döşenmediği bilgisi tarafıma verilmiştir. Oturduğum binada 18 daire 2 dükkan bulunmaktadır.

Şu anda binada 12 aile ikamet etmektedir. Kış ayları yaklaşmaktadır. Eğerki doğalgaz verilmezse çekeceğimiz aşikardır. Ayrıca şehrin göbeğinde doğalgaz servis hattının maliyetli olması sebebiyle verilememesi trajikomik bir olaydır. Yetkililer kısaca bize soğuktan dönün diyorlar. Lütfen sizden tek isteğim doğalgaz servis hattımızın verilmesidir.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim D.
  14 Eylül
  16:25

  Halen çözüm üretmiş değiller. Sadece bahane üretiyorlar. Kış geldi kimsenin umrunda değil. Sonuçta gazı bedava kullanmayacağız. Halen anlamış değilim servis hattımız yaklaşık 2 senedir neden çekilmiyor.

 • İbrahim D.
  28 Ağustos
  13:31

  Aykome ile sozlesme ne zaman imzalanacak bunun bilgisini verebilirmisiniz

 • 28 Ağustos
  12:44

  Söz konusu parsele servis hattı çekilebilmesi için hat uzatması yapılması gerekmektedir. AYKOME ile henüz protokol imzalanmadığı için hat uzatmalı projeler gerçekleştirilememektedir. Protokol imzalandıktan sonra imalatlar yapılacaktır.
  Saygılarımızla
  Başkentgaz Kurumsal İletişim