Başkent Doğalgaz Servis Hattı!

Merve Taşlıyurt A. |

Yaklaşık 2 ay önce Keçiören de yeni binaya taşındık, fakat doğal gaz hala binaya gelmedi. Karşımızda sağımızda solumuzda bina var hepsinde doğalgaz kullanımı mevcut. 2 aydır neredeyse doğalgaz gelmesini bekliyoruz, koskoca başkentte rezillik çekiyoruz. Binada mevcut sayımız 5 daire ve çoluk çocuğu olan insanlar var. Doğalgaz olmadığı için taşınamayan insanlarda var. Duş almak yemek yapmak sıkıntı oluyor. Zaten ben yapamıyorum sürekli ailelere gidiyoruz duş almaya. Ailesi gidecek yeri olmayan komşular ne yapsın? Ayrıca ramazan ayı gelmekte dahada sıkıntı olacak bize. Çalışan insanlarız ve sıkıntı çekiyoruz. Lütfen ilgilenmenizi rica ediyoruz.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Hat - Tesisat ve güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Taşlıyurt A.
  11 Haziran
  18:06

  Ne yani 2 ay daha beklemek zorunda mıyız nasıl bir şey bu ya biz nasıl idare edeceğiz peki 2 ay var daha farkında mısınız? Nasıl bir iş bu Başkentte yaşıyoruz ya

 • 11 Haziran
  16:57

  Sayın Müşterimiz,
  Servis hattı imalatınız 2015 yılı yatırım programında, 20.08.2015 – 05.09.2015 tarihleri arasında yapılması planlanmaktadır.
  Saygılarımızla
  BAŞKENTGAZ

 • Merve Taşlıyurt A.
  11 Haziran
  16:42

  Ben buradan neye bakıcağımı anlamadım. Bakamıyorum ayrıca kimlik numarasıyla isim uyuşmuyor diye uyarı veriyor. Direkt otomatik sistemden yanıt veriyosunuz.

 • 11 Haziran
  16:24

  Sayın Müşterimiz,
  Bağlantı başvuru talebinizin sonucunu ve yatırım programı tarihlerini www.baskentdogalgaz.com.tr/BaglantiBasvurusuSorgula.aspx ekranından takip edebilirsiniz.
  Saygılarımızla
  BAŞKENTGAZ