Başkent Doğalgaz Sayaç Arızası İlgisizliği!

Cihan N. |

02.01.2016 sabah çalışan sayaç bir anda durdu ve ekranında "ceza" ibaresi çıktı. İçerisinde gaz bakiyesi bulunmasına karşı gaz kullanımı yapamadım. Yardım için 4446429 hattı aradım. Epey bir süre meşgul çalan (!) yardım masasına 45 dakika sonra ancak ulaşabildim. 17.00' da arıza kaydı bıraktım. 23.00'a kadar saha ekipleri çalışıyor, ilgilenecekler bilgisini aldım. Maalesef ilgilenen olmadı. Sayaçtaki "Ceza" ibaresinin ne olduğunu sorduğumda, kış ayı sayaçlar arıza yapabiliyor bilgisini aldım. Evde 2 tane bebek çağında çocuğum var ve en soğuk günde olacak iş değil. Ne açıklama tam yapılıyor, ne de sorun hızlı gideriliyor. Bir iş tekel olursa, hizmeti de zoraki olur. Parayla rezil olma budur.

Etiketler :

Gaz Sayacı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan N.
  04 Ocak
  21:38

  Ekipler kapıya kadar gelip işlem yapıyor ve kapıyı çalıp tamamlandığını haber verme zahmetinde bulunmuyor. Şans eseri dışarı çıkarken fark etmesem evde bekleyeceğiz... Hizmetiniz çok kötü.

 • 04 Ocak
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  Arıza kaydınıza istinaden ekiplerimiz 03/01/16'da ilgili adrese ulaşarak, sorunu gidermiştir. 03/01/16'da ikinci arıza kaydınız oluşturulmuştur. İşleminiz en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla
  BAŞKENTGAZ