Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Hattı Saatlerce Cevap Vermiyor!

Reha K. |

Abonelik devri yaptırıyorum, doğalgaz hattımın açılması için randevu ayarlamam gerekiyor. Fakat müşteri hizmetleri 2 gündür telefonu açmıyor. Saatlerce telefonda müzik dinletiyorlar.

Etiketler :

Gaz Açma - Kapama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reha K.
  21 Kasım
  13:30

  Tesisat kontrol kaydı için randevu oluşturulmuştur, evet. Fakat benim randevu saatini seçme gibi bir seçeneğim bulunmamaktadır. Ve randevu verilen saatte gelmemektedirler. Çalıştığım ve izin alamadığımdan dolayı, bütün gün evde doğalgaz tesisat kontrolünü bekleme gibi bir lüksüm yok maalesef.
  Dolayısıyla dün (19.11.2015) tesisat kontrol için gelinmiş (eve gelmeden telefon açmaya bile tenezzül etmeden), ve evde bulunmadığım için doğalgaz sayacım mühürlenmiştir. Haçta içi 17:30'dan sonra ya da hafta sonu tesisat kontrolüne gelinmesini ve mührün açılmasını talep ediyorum.
  Bütün bunları anlatacağım, talep edeceğim ama müşteri hizmetleri telefonunu açan olmuyor hiçbir şekilde!

 • Reha K.
  20 Kasım
  10:00

  Tesisat kontrol kaydı için randevu oluşturulmuştur, evet. Fakat benim randevu saatini seçme gibi bir seçeneğim bulunmamaktadır. Ve randevu verilen saatte gelinmemektedir. Çalıştığım ve izin alamadığımdan dolayı, bütün gün evde doğalgaz tesisat kontrolünü bekleme gibi bir lüksüm yok maalesef.
  Dolayısıyla dün (19.11.2015) tesisat kontrol için gelinmiş (eve gelmeden telefon açmaya bile tenezzül etmeden), ve evde bulunmadığım için doğalgaz sayacım mühürlenmiştir.
  Haçtaiçi 17:30'dan sonra ya da hafta sonu tesisat kontrolüne gelinmesini ve mühürümün açılmasını talep ediyorum.
  Bütün bunları anlatacağım, talep edeceğim ama müşteri hizmetleri telefonunu açan olmuyor hiçbir şekilde!

 • 19 Kasım
  09:31

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız ile irtibata geçilerek, tesisat kontrol kaydı oluşturulmuştur.

  Saygılarımızla
  BAŞKENTGAZ