18 Kasım 2015

Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Hattı Saatlerce Cevap Vermiyor!

Abonelik devri yaptırıyorum, doğalgaz hattımın açılması için randevu ayarlamam gerekiyor. Fakat müşteri hizmetleri 2 gündür telefonu açmıyor. Saatlerce telefonda müzik dinletiyorlar.

Reha 224 Okunma

Cevaplar

  • Reha 21 Kasım 2015

    Tesisat kontrol kaydı için randevu oluşturulmuştur, evet. Fakat benim randevu saatini seçme gibi bir seçeneğim bulunmamaktadır. Ve randevu verilen saatte gelmemektedirler. Çalıştığım ve izin alamadığımdan dolayı, bütün gün evde doğalgaz tesisat kontrolünü bekleme gibi bir lüksüm yok maalesef. Dolayısıyla dün (19.11.2015) tesisat kontrol için gelinmiş (eve gelmeden telefon açmaya bile tenezzül etmeden), ve evde bulunmadığım için doğalgaz sayacım mühürlenmiştir. Haçta içi 17:30'dan sonra ya da hafta sonu tesisat kontrolüne gelinmesini ve mührün açılmasını talep ediyorum. Bütün bunları anlatacağım, talep edeceğim ama müşteri hizmetleri telefonunu açan olmuyor hiçbir şekilde!

  • Reha 20 Kasım 2015

    Tesisat kontrol kaydı için randevu oluşturulmuştur, evet. Fakat benim randevu saatini seçme gibi bir seçeneğim bulunmamaktadır. Ve randevu verilen saatte gelinmemektedir. Çalıştığım ve izin alamadığımdan dolayı, bütün gün evde doğalgaz tesisat kontrolünü bekleme gibi bir lüksüm yok maalesef. Dolayısıyla dün (19.11.2015) tesisat kontrol için gelinmiş (eve gelmeden telefon açmaya bile tenezzül etmeden), ve evde bulunmadığım için doğalgaz sayacım mühürlenmiştir. Haçtaiçi 17:30'dan sonra ya da hafta sonu tesisat kontrolüne gelinmesini ve mühürümün açılmasını talep ediyorum. Bütün bunları anlatacağım, talep edeceğim ama müşteri hizmetleri telefonunu açan olmuyor hiçbir şekilde!

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi19 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınız ile irtibata geçilerek, tesisat kontrol kaydı oluşturulmuştur. Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön