14 Aralık 2015

Başkent Doğalgaz Fatura!

a1714934-001 numaralı aboneyim, toplamda 4 kez şikayette bulunmama rağmen faturam hala posta kutuma bırakılmıyor. Her ay faturamı bankadan takip etmek zorunda kalıyorum faturayı nasıl bıraktıklarına dair fotoğraflarda mevcut, ya yerde buluyoruz ya da başka bir dairenin posta kutusunda. Ama bu ay ki faturamı hiçbir yerde bulamadım. Baştan sağma iş yapılıyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Burak 169 Okunma

Cevaplar

  • Burak18 Aralık 2015

    Sayın Başkent Doğalgaz bu 1 ya da 2 kez olan bir şey değil 2 ayda bir ya faturamı yerde buluyorum, ya da başka bir kutuda buluyorum, ya da hiç bulamıyorum, faturayı posta kutusuna koymak yerine ucuna sıkıştırıyor, faturalardan biride posta kutusundaki gazetenin arasına sıkıştırılmıştı, personellerinizi 5 veya 6. uyarmanız ya personelinizi değiştirin ya da gerekli uyarıları ben yapacağım bir daha böyle bir şey olursa.

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili personellere gerekli uyarılar yapılmıştır. Sayacınızın düzenli okunup, faturaların posta kutusuna bırakılması sağlanacaktır. ilginiz ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön